Voodipesu soodusmüük, hinnad all kuni 40%!

Kolmeosaline rätikute komplekt T0044

Kolmeosaline rätikute komplekt T0044

 
Koostis: 100% kammpuuvill
Rätiku grammkaal: 550 g/m2
Päritoluriik: Pakistan
Kaal: 0.964kg
15,09 €

Hind võib värvi ja suuruse järgi erineda

15,09 €

Hind võib värvi ja suuruse järgi erineda

Toote kohta

Kolmeosaline rätikute komplekt T0044

Pärast dušši, hellitavaid vanni- või saunamõnusid on rätik esimene, mis nahka puudutab. Lisaks veetilkade ideaalsele kuivatamisele keha pinnalt peaksid rätikud olema ka ilusad - nad aitavad kaasa vannitoa sisustuse kontseptsiooni täiendamisele! Kvaliteet, mugavus ja luksuslik välimus on rätikukomplektides suurepäraselt ühendatud.

Puuvilla võrratu pehmus

Tänapäeva tarbijad hindavad kõrgelt naturaalsust, tänu sellele pälvib puuvill palju tähelepanu. Seda looduslikku materjali eristavad teistest kvaliteetsed omadused nagu pehmus ja nahasõbralikkus ning puuvillased rätikud üllatavad kadestamisväärse kohevusega. Lisaks on puuvillal allergiavastased omadused, puuvillased rätikud sobivad ideaalselt kõigile, kes hindavad mugavust, sealhulgas ülitundliku nahaga inimestele, kellel on kalduvus allergiatele.

Teine eelis on see, et puuvill ei vaja keerukat hooldust, nii et rätikute esinduslikuna hoidmine pole keeruline.

Kolmeosalise rätiku komplekti omadused

Kolmeosalised rätikukomplektid koosnevad erineva suurusega, kuid sama kujundusega rätikutest. See võimaldab vannitoas luua tervikliku kujunduse. Klassikalises stiilis rätikud sobivad ideaalselt nii moodsate kui ka Skandinaavia stiilis maalähedaste või mõnes muus stiilis vannituba täiendama.

Rätikud on valmistatud kammitud puuvillast, mille pealispind on kaetud tihedalt väikeste aasakestega, mis aitavad nahalt imada ka väikseimad veetilgad. Kammitud puuvillaste rätikute kohevus ja eriline pehmus ei jäta kedagi ükskõikseks.

Rätikud on ühevärvilised, nende servad on kaunistatud ühesuguste minimalistlike kaunistustega - mis aitab ühendada esteetika ja luksuse peentes detailides.

See toode on valmistatud OEKO-TEX® STANDARD 100 sertifitseeritud kangast. Antud sertifikaat tagab, et kiudude töötlemisel pole kasutatud kahjulikke aineid ning et toote materjal on ohutu, mitteallergiline ja lastele sobiv.

Tähelepanu!

Informeerime, et värvid võivad tegelikkusest natukene erineda.

Hooldus
Makseviisid
Kauba tarne
Klientide hinnangud (178)

Sarnased tooted

avatar