BAMBOO rätikukomplektid 20% allahindlus! Kliki siia!

Rätik 450H LUX

Rätik 450H LUX

 
4.9 (69 hinnangut)
Koostis: 100% kammpuuvill
Rätiku grammkaal: 450 g/m2
Päritoluriik: Pakistan
Kaal: 0.218kg
1,91 €

Hind võib värvi ja suuruse järgi erineda

1,91 €

Hind võib värvi ja suuruse järgi erineda

Toote kohta

Rätik 450H LUX

Laitmatult valged rätikud vannitoas loovad ideaalse esteetilise puhtuse, korra ja elegantsi. Tänapäeval on rätik võimalik valida mitmesuguste värvide hulgast, siis valge on neist kõige klassikalisem, mis ei kaota kunagi oma populaarsust ja sobib ideaalselt iga vannitoa stiiliga: maalähedasest või klassikalisest stiilist kuni modernseni. Valged rätikud ootavad külalisi alati ka hotelli vannitubades - hotellid eelistavad valgeid rätikuid mitte juhuslikult vaid just esteetilise ja laitmatult puhta ilme tõttu. Kui soovite osta kvaliteetseid, vastupidavaid ja kohevaid rätikuid, on valikus olevad rätikud kaaluga 450 g/m2 ideaalseks valikuks.

Kes valivad uusi rätikuid soovivad osta vaid parimat. Pole võimalik eksida, kui valite loodusliku ja kvaliteetse tekstiili nagu puuvill. Rätikud sobivad suurepäraselt nii kodusesse vannituppa kui ka hotelli. Puuvill on väga vastupidav ja samas kergesti puhastatav. Puuvill on kauakestev, vastupidav ja väga hea veeimavusega eemaldades nahalt ka kõige väiksemad veepiisad. Puuvillase rätiku suurepärane omadus on kiire kuivamine.

Puuvillased rätikud 450 g/m2 taluvad kordutvat pesemist, kuivatamist ja triikimist - rätik ei kaota esinduslikku välimust, pehmust, kohevust ja teisi ainulaadseid omadusi.

Puuvillane on parim valik tundlikule, allergiale kalduvale nahale, seega puuvillased rätikud ei ärrita nahka ega tekita allergiat ja pakuvad suurepärast võimalust nahka säästa. Rätikute pehmus paelub ka lapsi - nii suured kui ka väiksed lapsed armastavad pärast vanni end pehmesse ja suurde rätikusse mähkida.

LUX klassi rätikud taluvad korduvat pesemist ja sobivad professionaalseks kasutamiseks, olles parim valik hotellide jaoks. LUX rätikutel on lühemad aasad, mis täiendavad rätiku suurepäraseid omadusi, lisades neile tugevuse ja kauakestva vastupidavuse, mis aitab hoida rätikute esteetilist ja puhast ilmet pikka aega.

Valida saab mitme erineva suurusega rätikute hulgast, et luua komplekt vastavalt vajadustele.

See toode on valmistatud OEKO-TEX® STANDARD 100 sertifitseeritud kangast. Antud sertifikaat tagab, et kiudude töötlemisel pole kasutatud kahjulikke aineid ning et toote materjal on ohutu, mitteallergiline ja lastele sobiv.

 

Tähelepanu!

Informeerime, et värvid võivad tegelikkusest natukene erineda.

Hooldus
Makseviisid
Kauba tarne
Klientide hinnangud (19)

Sarnased tooted

avatar