25% allahindlus kogu maikuu jooksul koodiga MAI25 *Soodustused ei ole kumulatiivsed

Veekindel voodilina TERRY

Veekindel voodilina TERRY

 
4.8 (68 hinnangut)
Kangas: Frotee
Kanga päritoluriik: Hiina
Kanga tihedus: 140 GSM
Lina tüüp: Kummiga
Kuva rohkem
16,19 €

Hind võib värvi ja suuruse järgi erineda

16,19 €

Hind võib värvi ja suuruse järgi erineda

Toote kohta

Veekindel voodilina TERRY

Veekindlad voodilinad kaitsevad madratsit suurepäraselt  niiskuse ja plekkide eest. Veekindlate voodilinade kasutamine aitab ennetada ootamatut ja kulukat madratsi puhastamist ning kaitseb vedeliku lekkimise eest, mis on laste kasvatamisel või patsiendi hooldamisel väga kasulik. Valged veekindlad linad ei täida mitte ainult kaitsefunktsiooni, vaid võimaldavad voodis magajal end hästi tunda. Klassikalises stiilis linad on varustatud kummiga, mis tagab voodilina ühtlase jaotumise madratsi pinnal ja takistab voodilina liikumist ka rahutul magajal - pakkudes seeläbi mugavust magajale ja parimat kaitset voodile.

Veekindel voodilina on valmistatud tihedast ja jäigast flanellkangast, mis on valmistatud looduslikust puuvillakiust. Looduslik koostis tagab suurepärased kasutusomadused - voodilina on hingav ja ei ärrita isegi tundlikku nahka ega põhjusta allergilisi reaktsioone. Selliseid voodilinu on lihtne hooldada ja neid võib pidevalt pesta ka suhteliselt kõrgel temperatuuril, tagades puhta ja hügieenilise voodi.

See toode on valmistatud OEKO-TEX® STANDARD 100 sertifitseeritud kangast. Antud sertifikaat tagab, et kiudude töötlemisel pole kasutatud kahjulikke aineid ning et toote materjal on ohutu, mitteallergiline ja lastele sobiv.

 

Tähelepanu!

Informeerime, et värvid võivad tegelikkusest natukene erineda.

Hooldus
Makseviisid
Kauba tarne
Klientide hinnangud (18)

Sarnased tooted

avatar