Voodipesu soodusmüük, hinnad all kuni 40%!

Puhastuslapid puhtuse jaoks

Korralik lapp on asendamatu abimees kodu puhtana hoidmisel. Pakume Teile valikut kvaliteetseid ja vastupidavaid lappe, mis teevad oma tööd suurepäraselt. Hoolitsege kodu puhtuse eest kiiremini ja lihtsamalt.

Loe rohkem

Klientide hinnangud

 

139 hinnangut

Нравится

Nostrahome.ee

Labai džiaugiuosi jas nusipirkusi ,tvirtos, gerai sugeria drėgmę

Nostra.lt

Tikrai geros šluostės,pirksiu dar kartą

Nostra.lt

Lapid on koduhoolduses ja puhastuses asendamatu element, aidates tagada mugava, lihtsa ja tõhusa puhastamise. Kvaliteetse lapi valimine kiirendab puhastusprotsessi ja annab suurepärase tulemuse! 

Milliseid lappe pakume?

Mõistame lapi olulist rolli kodu puhtana hoidmisel, mistõttu paneme suurt rõhku kvaliteedile. Meie põrandalapid on puuvillased ja sobivad ideaalselt põrandate puhastamiseks. Need lapid muudavad koduse põranda puhastamise kiireks ja lihtsaks. Põrandalappe võib kasutada kuivalt või veega niisutatult.

Kui olete huvitatud tolmulappidest või kvaliteetsest lappidest akende puhastamiseks, on mikrokiudlapid ideaalne valik. Kasutage neid nii märjalt kui ka kuivalt. Kummalgi juhul ei jäta mikrokiust lapid triipe ega muid jälgi ja puhastavad suurepäraselt kõik pinnad, isegi ülitundlikud. Mikrokiudlapid on asendamatud akende puhastamiseks, tolmu eemaldamiseks ning peeglite ja muude pindade laitmatuks puhastamiseks. 

Meie lappide valik

Soovitame valida kvaliteetsed ja suurepäraste omadustega lapid, mis aitavad teil kiiremini töötada. Teie mugavuse huvides pakume erinevaid suurusi, näiteks 14x42 ja 30x30 cm lappe. Samuti saate valida erinevate toonide vahel.

Meie tootevalikusse kuuluvad puuvillased, polüestrist, polüamiidist ja muudest materjalidest valmistatud lapid. Kõik meie salvrätikud on funktsionaalsed ja vastupidavad, sealjuures rahakotisõbraliku hinnaga. 

Osta oma lapid veebist

Kodu eest hoolitsemine pole kunagi varem nii lihtne olnud - saate mugavalt veebist valida ja tellida kõik kodu puhtana hoidmiseks vajalikud lapid. Otsite kvaliteetseid nanolappe, mikrokiudlappe, puuvillaseid lappe? Suurepärase kvaliteediga ja vastupidavad puhastuslapid põrandate, peeglite, tolmu ja erinevate pindade puhastamiseks leiate Nostra tootevalikust.

Vajalikud lapid, aga ka muud tekstiilid saate tellida veebist - väga mugav lahendus, sest ei pea ootama järjekorras, kuhugi minema ega muretsema poe lahtiolekuaegade pärast. Ostelge endale sobival hetkel. Pakume suurepäraste omadustega tekstiilitooteid konkurentsivõimeliste hindadega. Soovite veelgi soodsamalt hakkama saada? Jälgige veebis meie eripakkumisi ja ärge magage maha lappide soodusmüüki - uskumatu hinna ja kvaliteedi suhe.

avatar