Flanellist voodipesu soodusmüük, hinnad all kuni 30%!

Muud tooted

Kvaliteetsed tekstiilid pakuvad meile kodus mugavust. Lisaks laiale voodipesu valikule pakume ka mitmesuguseid tekstiile kööki, vannituppa, vaba aja veetmiseks ja hobideks. Tutvuge meie laia valikuga.

Loe rohkem
Rohkem

Kuvatud tooted: 24 / 53

Klientide hinnangud

 

1876 hinnangut

 

5 tähed

Užpildai visada gerai.

Viskas Ok.

Puiki prekė už gerą kainą.

Meie kodud on täis erinevaid tekstiile, alates vaipadest kuni rätikute ja voodipesuni. Kõige tähtsam on valida kvaliteetsed tooted - neid on meeldiv ja mugav kasutada ning need kestavad palju kauem.

Kodutekstiilid

Kodus kasutame kõige rohkem tekstiile vannitoas või köögis - muidugi, kui voodipesu mitte arvestada. Vannitoas tervitavad meid pehmuse ja soojusega rätikud, vannimatt, hommikumantel ja sussid. Kanga pehmus tagab mugavuse ja võimaldab hoolitseda naha vajaduste eest - oluline on nahk pärast pesemist korralikult ära kuivatada, sest aurustuv vesi tekitab külma tunde. Hommikumantel ja puuvillased sussid pakuvad soojust, võite end diivanil kerra tõmmata või kööki näksima minna - tunnete end kindlasti hubaselt ja mugavalt.

Köögis kasutatavad tekstiilid on väga praktilised. Rätikud ja lapid on kõige olulisemad ja neist on abi paljudes olukordades. Naturaalsest kiust, näiteks puuvillast või bambusest valmistatud köögirätikud on kõige paremate omadustega, sest suudavad lühikese aja jooksul palju niiskust endasse imeda, kuid kuivavad kiiresti ja neid saab uuesti kasutada. Igale koduperenaisele kulub ära ka nõudekuivastusmatt, millele saab mugavalt asetada värskelt pestud nõud. Lisaks kaitseb matt ka õnnetuste eest, kuna on libisemiskindel.

Miks on oluline valida kvaliteetseid kodutekstiile?

Kodutekstiilid peavad olema kvaliteetsed, kuid nende valikule pööratakse sageli liiga vähe tähelepanu. Esmapilgul ei pruugi köögirätik või vannimatt kuigi olulised tunduda - lihtsalt väikesed detailid. Sellised detailid on aga väga olulised, kui vajame neid teatud funktsiooni täitmiseks, seega tasub kvaliteedile tõesti tähelepanu pöörata.

Kodutekstiilid puutuvad nii köögis kui ka vannitoas kokku veega, seega on kõige parem valida suurepäraste omadustega naturaalsest kiust tooteid. Teisest küljest on naturaalsest kiust tooteid ka lihtsam hooldada, sest neid ei ole vaja triikida ega pikalt kuivatada.

Kvaliteetsed tekstiilid kestavad kauem ja säilitavad oma algse välimuse. Kuigi sellised tooted pole ükshaaval ostes kallid, peate kõigi kodutekstiilide uuendamisel oma rahakotti kergitada. Valides kvaliteetsed tekstiilid säästate raha. Pealegi, kui need näevad kenamad välja - ei saa eitada, et kodutekstiilid on osa interjöörist, seega on oluline ka nende välimus.

Tekstiiltooted meie valikus

Meie e-poes on lai valik kodutekstiile. Meie eesmärk on pakkuda oma klientidele suurepärast hinna ja kvaliteedi suhet, mistõttu on meie tekstiilid valmistatud looduslikest või sünteetiliste ja looduslike kiudude segudest. Tänu suurele värvide ja disainide valikule on tekstiile lihtne sobitada mis tahes interjööri stiiliga.

Pakume kööki erinevas suuruses köögirätikuid, nõudekuivastusmatte ja muid tekstiile. Mugavuse vannitoas tagavad pehmed vannimatid ja lai valik rätikuid, samuti leiate kindlasti hubase hommikumantli või sussid. Pakume laias valikus naturaalsest kiust tooteid, mis tagavad nahale õrna puudutuse.

Seda alahinnatakse sageli, kuid tekstiilidel on kodus väga oluline praktiline ja esteetiline funktsioon, seega tasub nende uuendamisele kindlasti veidi tähelepanu pöörata. See muudab teie kodu ilusamaks ja mugavamaks. Ja kvaliteetsete tekstiilidega ei saa kunagi mööda panna - need teevad oma tööd, täidavad oma ülesandeid parimal viisil ja näevad suurepärased välja. Valige oma kodutekstiilid ja korraldame kiire tarne otse Teie koju.

avatar