Voodipesu soodusmüük, hinnad all kuni 40%!

NOSTRA lugu

UAB NOSTRA asutati aastal 1991. Tänaseks oleme üks Baltimaade suurimaid tekstiilitoodete impordi, hulgi- ja jaekaubandusega tegelevaid ettevõtteid.

2012. aastast alates tegutseme Vilniuse lähedal enam kui 8000 m2 suurusel pinnal. Ühe katuse all on kontor, jaemüügipind, kaasaegsed tootmisseadmed ja ladu, kuhu mahub korraga üle 4000 tonni kangaid. Eestis tegutseme e-poena ning kõik kaubad saadame samast Baltikumi kesklaost. Alates 2013. aastast kujundame ka oma kangaid. Meie modernses disainistuudios töötavad disainerid välja uusi tooteid vastavalt klientide kasvavatele vajadustele ja eelistustele.

 

UAB NOSTRA tegevus

  • UAB NOSTRA on alates ettevõtte asutamisest seadnud oma tegevuse ja laienemise fookusesse tekstiilivaldkonna. Kogemusepagas, pikaajalised suhted tootjatega, äripartnerite usaldus ning professionaalne meeskond võimaldavad meil pakkuda oma klientidele parima kvaliteediga tooteid soodsa hinnaga. Oma suurel laopinnal haldame kaubavooge enam kui 30 Euroopa ja Aasia tootjalt.
  • Tarnime kangaid ja kodutekstiile mitme riigi meditsiiniasutustele, kaubandus- ja toitlustusettevõtetele, hotellidele, spaakeskustele, õmblusateljeedele, pesulatele jt ettevõtetele.
  • UAB NOSTRA kvaliteetsed kangad ja kodutekstiilid on hästi vastu võetud nii Baltimaades kui ka teistel turgudel. Meie kaupa müüakse Eestis, Lätis ja Leedus ning Lääne- ja Kesk-Euroopa riikidest näiteks Saksamaal, Soomes, Poolas, Slovakkias, Tšehhis jt. Palju kaupa tellitakse ka Venemaale, Valgevenesse ja Ukrainasse. 2019. aasta käive ulatus 15 miljoni euroni.

 

Vaata lähemalt

E-poe tootevalik

  • Suur valik voodipesu: mako-satiinist voodipesu, satiinist voodipesu, flanellist voodipesu, kortsuriidest voodipesu, lõuendriidest voodipesu, laste voodipesu. 
  • Erinevad voodilinad: satiinist voodilinad, trikotaažist voodilinad kummiga, lõuendriidest voodilinad, polüestrist voodilinad.
  • Rätikud – lai valik erinevaid kaalusid, värve ja suurusi. Köögirätikud, froteerätikud ja vannitoavaibad koju või hotellidele, žakaarkangast ja tikitud – igale maitsele ja eelistusele.
  • Pleedid ja voodikatted. Pehmed villased pleedid; värvilised puuvillased või villased/linased pleedid lastele – kaunistustega või tikitud lõbusate piltidega, erineva suurusega; mikrofiibrist, puuvillast või tepitud villased voodikatted – lihtne viis koju hubasuse lisamiseks.
  • Tekid ja padjad.
  • Kattemadratsid.
  • Laudlinad, salvrätikud ja palju teisi kodutekstiile.
Loe rohkem
avatar