Voodipesu soodusmüük, hinnad all kuni 40%!

Kattemadratsid hotellidele

Kvaliteetne ja mugav puhkus on hotellide edu aluseks, seega tasub hoolitseda selle eest, et voodipesu ja madrats oleksid kvaliteetsed. Kattemadratsid aitavad pikendada madratsite eluiga. Need kaitsevad madratsit erinevate lekete ja õnnetuste eest, tagavad ühtlase pinna ja pakuvad mugavamat und. Kattemadratsid on hotellidele praktiline ja ökonoomne lahendus.

Loe rohkem

Klientide hinnangud

 

697 hinnangut

Aš laiminga!

Labai gera.

Puiki prekė

Kvaliteetne kattemadrats täidab mitmeid funktsioone – aitab hoida puhtust ja korda ning kaitsta madratsit mustuse ja kahjustuste eest. Pole saladus, et madratsi puhastamine on palju keerulisem ja kulukam protsess kui kattemadratsi asendamine uuega. Kattemadratseid saab pesta koos voodipesuga, seega kestavad need kaua ja täidavad oma ülesannet usaldusväärselt. See on äärmiselt oluline hotellides, mis peavad hoidma laitmatut puhtust ja tagama mugavuse igale külalisele. Nostra Home valikus pakutavad hotellide kattemadratsid on majutusasutustele praktiline ja töökindel lahendus!

Kattemadratsid aitavad tagada kvaliteetset und

Kattemadrats aitab oluliselt kaasa tervislikule ja kvaliteetsele unele. Pole saladus, et mõned inimesed eelistavad magada kõval madratsil, teised pehmemal jne. Hotellides kasutatakse reeglina keskmiselt kõvasid universaalseid kattemadratseid, kuid kattemadrats annab lisapehmust ja mugavust ning kehale ühtlast tuge. See aitab hotellikülalistel kiiremini mugava magamisasendi leida, lõõgastuda ning paremini välja puhata.

Nagu juba mainisime, aitavad kattemadratsid madratseid kaitsta. Nii ei pea Sa muretsema lekete ja plekkide pärast – külalised saavad nautida hommikukohvi või hommikusööki voodis ning määrdunud kattemadratseid saab pesta koos muu voodipesuga. Nii väldid kulukat madratsite puhastamist.

Meie valikus olevad kvaliteetsed kattemadratsid hotellidele on lihtsasti hooldatavad. Neid saab pesta pesumasinas, seega on puhtust tagada väga kerge! Hoolitse oma külaliste kvaliteetse une eest. Vali kvaliteetsed kattemadratsid, mis on valmistatud vastupidavatest ja unesõbralikest materjalidest.

Meie valikus olevad kattemadratsid hotellidele

Pakume kvaliteetsest polüestrist valmistatud kattemadratseid, mis annavad lisapehmust ja on väga kergesti hooldatavad. Kattemadratsid kinnitatakse spetsiaalsete rihmadega madratsi nurkadesse, need püsivad ühtlaselt madratsi vastas ega libise. Madratsi matt pind tagab, et lina püsib kindlalt paigas ning ei hakka libisema. Süntepoonist täide laseb kehal lõdvestuda. Kui sellelt üles tõusta, taastab see kiiresti oma esialgse kuju.

Pakume hotellidele erinevate mõõtmetega kattemadratseid, et vastavalt kasutatavate madratsite mõõtmetele oleks võimalik valida sobivaim. Meie tootevalikust leiad kõik standardsed kattemadratsite suurused: 90x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200 cm.

Kattemadratsite valge värv on universaalne ja praktiline, sobitudes suurepäraselt hotellide valge voodipesuga. Lisaks sellele seostub see värv laitmatu puhtuse, hügieeni ja esteetikaga. 

Kust osta kvaliteetseid kattemadratseid?

Kas soovid tagada oma hotelli külalistele kvaliteetse puhkuse ja hoolitseda nende maksimaalse mugavuse eest? Kattemadratsid aitavad pikendada madratsite eluiga ja neid kaitsta, samuti loovad need magamiseks ühtlase aluse. Hotellide madratsid kuluvad kiiresti, mistõttu tekivad väikesed ebatasasused. Kattemadrats suudab need suurepäraselt kompenseerida. Kvaliteetsed kattemadratsid on pestavad ja palju kordi kasutatavad, aidates nii säilitada korralikku hügieeni ja puhtust.

Meie kaupluse laiast valikust leiad oma majutuskohale hõlpsasti sobivad kattemadratsid. Korraldame kiire tarne igasse linna või külasse üle Eesti, nii et selle pärast ei pea muretsema. Oleme usaldusväärne äripartner ja tagame alati suurepärase tekstiilivaliku, et saaksid oma majutuskoha tekstiilivarusid alati lihtsalt, kiiresti ja mugavalt täiendada. Meilt ostes säästad ka raha. Oled teretulnud jälgima meie kampaaniaid ja eripakkumisi, sest rakenduvad allahindlused võimaldavad Sul palju säästa. Meie kauplusest saad osta oma ettevõttele kvaliteetseid tekstiile soodsama hinnaga.

avatar