Voodipesu soodusmüük, hinnad all kuni 40%!

Tekikotid hotellidele

Sinu hotelli külastajad väärivad parimat puhkust, mida saab kindlustada kvaliteetse magamistoatekstiili abil. Tekikotid on hea puhkuse ja rahuliku une jaoks väga vajalikud. Leia sobiv toode meie rikkalikust voodipesu valikust – kvaliteetsed, vastupidavad ja kaunid tekikotid kaunistavad interjööri, tagavad mugavuse ja näevad suurepärased välja ka peale paljusid pesukordi.

Loe rohkem

Klientide hinnangud

 

25 hinnangut

 

5 tähed

Ļoti labi!

 

5 tähed

Laba prece. Kvalitatīva.

 

5 tähed

puiku

Tekikott ei ole sugugi vähem tähtis kui tekk ise. Tekikott on ju see, mis une ajal nahaga otsekontaktis on, määrates niimoodi une mugavuse ja kvaliteedi. Tekikotid hotellidele peavad olema eriti kvaliteetsed, et külalised saaksid parima kogemuse. Kvaliteetne voodipesu ja tekikotid määravad suurelt jaolt hotelli väärtuse ning selle, mis kategooriasse külastajad selle paigutavad. 

Tekikotid tagavad kvaliteetse une

Hotellide põhiteenus – majutus – on otseselt seotud unekvaliteediga ja voodipesuga, seega väärib see kahtlemata suurt tähelepanu. Parima unekogemuse pakub looduslikust kiust valmistatud voodipesu. Rahuliku ja mugava une jaoks on oluline, et tekikott kohaneks kiiresti kehatemperatuuriga, oleks hingav ja nahale õrn. Arvatavasti populaarseim ja parim valik on puuvill, mis rahuldab kõigi külaliste vajadused, sobides muuhulgas lastele ning tundliku või allergilise nahaga inimestele. See on äärmiselt õrn, pehme, hingav ja nahale meeldiv. Kõige parem on aga see, et see kiud säilitab oma head omadused ka peale paljusid pesukordi.

Kui soovid, et tekikotid oleksid kvaliteetsed ja ilusad, vali satiinist või perkaalist voodipesu. Satiin ei garanteeri mitte ainult kõrget kvaliteeti, vaid ka kuninglikku luksust – kanga läige mõjub ülimalt elegantselt ja soliidselt. Sellised tekikotid sobivad isegi luksusliku interjööriga hotellidesse, pakkudes külalistele erilist mugavust. Perkaal on samuti puuvillane kangas ning seega on sellel kõik naturaalse puuvilla head omadused. Hotellidele on suurepäraseks valikuks ka segakiust tekikotid, mis sisaldavad puuvilla ja kvaliteetset polüestrit, mis lisab veelgi rohkem vastupidavust. Paku oma hotelli külalistele maksimaalset mugavust, mõnusat puhkust ja head und. 

Meie valikus olevad tekikotid hotellidele

Voodipesu saabub hotellidesse komplektidena, kuid sageli juhtub, et üks element kulub kiiremini kui teised. See pole probleem, sest meie valikus pole mitte ainult voodipesukomplektid, vaid ka üksikud padjapüürid ja tekikotid. Sinu mugavuse huvides pakume hotellidele erinevas suuruses tekikotte: 150x210, 205x215, 200x210 cm jm.

Satiinist, perkaalist ja segakiust tekikotid sobivad suurepäraselt hotellidesse, kus tekikottide valikul on olulised kriteeriumid kõrge kvaliteet, pehmus ja vastupidavus. Majutusasutustel soovitame valida valge värvi, mis on puhtuse ja värskuse asendamatuks sümboliks. Lisaks on hotellide valged tekikotid klassikalised, laitmatult puhtad ja esteetilised ning neid on lihtne omavahel kombineerida.

Meie valikus on ühevärvilised või peene klassikalise triibumustriga tekikotid. Kvaliteetsed, soojad ja vastupidavad tekikotid sobivad ideaalselt igaks aastaajaks. 

Kust osta häid tekikotte?

Kas Sinu majutusasutus vajab kvaliteetseid ja vastupidavaid tekikotte hea hinnaga? Just seda me oma tootevalikus pakumegi: siit leiad tekstiilitooted, mille õmblemisel on pööratud tähelepanu detailidele ja parimale kvaliteedile.

Meie e-poest tellides säästad palju aega – kõik hotelli jaoks vajalikud tekstiilid leiad ühest kohast. Pakume alati suurepärast hinna ja kvaliteedi suhet ning neile, kes soovivad säästa veelgi rohkem, pakume kampaaniaid ja allahindlusi, et saaksid osta veelgi soodsamalt. Valitud kauba toimetame kohale vaid mõne päevaga, nii et kui vajad uut voodipesu, siis ei pea Sa muretsema – meie abiga täiendad oma varusid alati kiiresti ja lihtsalt.

avatar