Voodipesu soodusmüük, hinnad all kuni 40%!

Ühekordsed sussid hotellidele

Ühekordsed sussid on suurepärane valik mugavuse ja hügieeni tagamiseks hotellides, spaakeskustes ja meditsiiniasutustes. Kerged ja pehmed sussid on soojad ja nendega on mõnus käia. Neid susse saad osta meie poest!

Loe rohkem

Klientide hinnangud

 

103 hinnangut

 

5 tähed

Man patinka jos į kelionę ar į svečius !

Didelės

 

4 tähed

Labai ploni,vienkartiniai

Hotellid seostuvad mugavuse, probleemivaba puhkuse, hubasuse ning kvaliteetsete tekstiilitoodetega, mida on alati meeldiv kasutada. Näiteks kohevas voodis magades, pärast duši all või mullivannis käiku end pehme rätikuga kuivatades või end mõnusalt pehmesse hommikumantlisse mässides. Veel üheks suureks plussiks on sussid! Ühekordsed sussid muudavad külaliste jaoks hotellis viibimise veelgi meeldivamaks, kuna nad saavad enda kasutusse alati uued, puhtad sussid. Hotelli külalisele maksimaalse mugavuse tagamiseks tuleb susse valida väga vastutustundlikult ning eelistada kõrget kvaliteeti. Kui on vajadus selliste susside järgi, soovitame tutvuda Nostra pakkumistega. 

Miks kasutada ühekordseid susse?

Ühekordsed sussid on asendamatu lahendus hotellides, saunades, spaades, turismitaludes, sanatooriumites ja kõikjal mujal, kus pakutakse majutust, veemõnusid ja raviteenuseid! Need tagavad puhtuse, korra ja hügieeninormide täitmise ning võimaldavad külastajatel nautida susside pehmust ja soojust. On teada, et kui jalgadel on soe ja mõnus, siis on seda ka kogu kehal.

Ühekordsed sussid ei paku mitte ainult hotellikülalistele mugavust ja parimat lõõgastumiskogemust, vaid tagavad ka tubades puhtuse.

Samuti vabastavad hotellitubades olevad sussid, hommikumantlid ja muu vajalik Sinu külalised muredest, neil on vaja palju vähem asju kaasas kanda, sest Sa hoolitsed nende muretu ja kvaliteetse puhkuse eest.

Susside valik hotellidele

Meie tootevalikus on erinevaid tooteid majutus- ja tervishoiuasutustele. Siit leiad ka kvaliteetsed ühekordsed sussid mõistliku hinnaga. Klassikalises stiilis universaalsed sussid sobivad suurepäraselt nii meestele kui naistele. Need on kerged ja väga mugavad, nii on klientidel mugav ja mõnus.

Ühekordsed sussid on valmistatud polüesterkangast, mis tundub nahaga kokkupuutel meeldiv. Susside tootmisel kasutatakse kvaliteetset polüestrit, mis paistab silma oma pehmuse, vastupidavuse ja funktsionaalsuse poolest ning tagab hea hügieeni ja suurepärase välimuse. Valida saab mitme erineva mudeli vahel, kuid kõik sussid saab kergesti jalga libistada. Pakume klassikalisi valgeid susse, mis sobivad hästi valgete puuvillaste rätikute ja hommikumantlitega. 

Kust osta häid ühekordseid susse hotellidele?

Kui pead lugu kvaliteetsetest ühekordselt kasutatavatest sussidest veekeskuse, sauna, spaa jms jaoks, leiad sobivad just Nostra Home e-poe valikust. Siit leiad head sussid väga atraktiivse hinnaga ja internetist ostmine on puhas nauding. Hoolitseme ostu kiire tarne eest. Kui soovid raha veelgi enam säästa, saad kasutada erinevaid sooduskampaaniaid. Ära unusta jalgade eest hoolt kanda!

avatar