Voodipesu soodusmüük, hinnad all kuni 40%!

Ühekordsed sussid hotellidele

Klientide hinnangud

 

65 hinnangut

 

5 tähed

Ühekordsed sussid

Galėtų būti mažesnių dydžių ir įvairių spalvų

 

5 tähed

Ühekordsed sussid

Puiki parduotuvė, visad pirkau ir pirksiu!

Rasa
 

5 tähed

Ühekordsed sussid

Viskas buvo gerai . Sėkmės Jums !

Hotelli seostatakse mugavuse, probleemivaba puhkuse, hubasuse ning kvaliteetsete tekstiilitoodetega, mida on alati meeldiv kasutada. Näiteks magades kohevas voodis pehmete linade vahel, kuivatades nahka pärast duši all või vannis käimist pehme rätikuga, mähkides end pehmesse hommikumantlisse... Teine suur pluss - sussid! Ühekordsed sussid muudavad külaliste hotellis viibimise veelgi meeldivamaks, kuna nad saavad enda kasutusse alati uued, puhtad sussid. Hotelli külalisele maksimaalse mugavuse tagamiseks tuleb susse valida väga vastutustundlikult ning eelistada kõrget kvaliteeti. Kui on vajadus selliste susside järgi, soovitame tutvuda Nostra pakkumistega. 

Ühekordsete susside eelised

Ühekordsed sussid on asendamatu lahendus hotellides, saunades, spaades, turismi kodutaludes, sanatooriumites ja kõikjal mujal, kus pakutakse majutust, veemeelelahutust ja raviteenuseid! Need tagavad puhtuse, korra ja hügieeninormide täitmise ning võimaldavad asutuse külastajatel nautida susside pehmust ja soojust. On teada, et kui jalgadel on soe ja mõnus, siis on seda ka kogu kehal.

Ühekordsed sussid pakuvad hotellikülalistele mitte ainult mugavust ja parimat lõõgastumiskogemust, vaid tagavad puhtuse ka hotellitubades.

Samuti vabastavad hotellitubades olevad sussid, hommikumantlid ja muud vajalikud aksessuaarid külalised liigsete asjade kaasapakkimise murest. Hea hotell hoolitseb külaliste muretu ning kvaliteetse puhkuse eest!

Susside valik hotellidele

  • Valikus olevad ühekordsed sussid on klassikalised, tänu millele sobivad need ka nõudlikumale kliendile.
  • Need on kerged, väga mugavad ning jalutamiseks mõnusad.
  • Sobilikud nii naistele kui meestele.
  • Susside tugev ja kvaliteetne materjal tagab vastupidavuse.
  • Susside tootmisel kasutatakse kvaliteetset polüestrit, mis paistab silma pehmuse, vastupidavuse ja funktsionaalsusega ning tagab susside kasutamisel korraliku hügieeni ja suurepärase välimuse. 

Kust osta häid ühekordseid susse hotellidele?

Kui pead lugu kvaliteetsetest ühekordselt kasutatavatest sussidest veekeskuse, sauna, SPA jms jaoks, siis sobivad leiad just Nostra e-poe valikust. Osta sussid mõistliku hinna eest. Hoolitseme ostu kiire kohaletoimetamise eest. Raha säästmise soovi korral saab kasutada erinevaid sooduskampaaniaid.

avatar