Rätikute soodusmüük, hinnad all kuni 40%

Voodipesu hotellidele

Klientide hinnangud

 

125 hinnangut

 

5 tähed

Viskas puiku:)

Vytautė
 

5 tähed

Viskas labai puiku

Anzela
 

5 tähed

Geras

Janina

Hotelli voodipesu peab vastama paljudele kriteeriumitele. Seetõttu on saadaolev tootevalik loodud suure hoolega ning pakume hotellidele vaid neid tooteid, mis vastavad täielikult nii hotelli kui ka külaliste vajadustele. Hotelli voodipesu ei paku külalisele ainult mugavust, vaid on tähtis ka ruumi sisekujunduses. Ettevõtetes nagu hotellid, kus põhiteenuseks on majutus, on voodipesu kvaliteet kriitilise tähtsusega. Sel põhjusel on hotellidele pakutav voodipesu suurepärase kvaliteediga ja sortimendi moodustamisel tehakse tootevalik väga hoolikalt. 

Tekstiilitooted hotellidele

Hotellidele pakutav voodipesu on õmmeldud kvaliteetsetest looduslikest materjalidest. Meie lemmikuks on puuvill, mis säilitab ka pärast korduvat pesemist, kuivatamist ja triikimist oma pehmuse. Hotellide voodipesu peab olema samas ka praktiline: kangas peab olema kerge ja mugav, kuivama kiiresti ning sobima igale voodile justkui valatult. Looduslikud kangad sobivad hotelli voodipesu jaoks ideaalselt, kuna need on suurepärase kvaliteediga ja näevad alati ilusad välja. Lisaks on nendelt pesemise ajal palju lihtsam eemaldada plekke ja mustust.

Satiinist voodipesu on hotelli jaoks suurepärane valik. Satiin on 100% puuvillane kangas, mis on eriti pehme ja kerge. Tänu eksklusiivsele „Butter finishing“ tehnikale näeb satiinist voodipesu välja erakordselt luksuslik ja elegantne, tänu sellele ei ole see hotelli külalistele sobilik mitte ainult kuninglikuks lõõgastumiseks, vaid lisab ruumile ka luksusliku atmosfääri. Elegantsus ning õrnus on duo, mis on satiinist voodipesule ainulaadne. Satiinist kangast on ka lihtne hooldada, tänu millele on see hotellidele suurepärane valik - see on väga vastupidav ja kauakestev. Kangas ei kortsu ja näeb alati imeilus välja.

Hotelli voodikomplektid on klassikalises stiilis ning domineerib on valge värv, mis annab puhtuse, värskuse ja luksuse tunde. Voodipesu õmmeldakse vastavalt tellija soovile, ning komplekte saab hõlpsasti kohandada nii olemasoleva kui ka äsja ostetud voodipesu jaoks. Hotellide voodipesu on õmmeldud looduslikust kangast, mis on sobilik tundlikule nahale, ei põhjusta allergilisi reaktsioone ja vastab iga hotelli külalise vajadustele. 

Hotelli külaliste mugavus

Majutus on hotelli põhiline teenus ja selle põhikomponendiks on vaikne ja mugav uni. Eesmärk on hoolitseda külaliste eest ja kindlustada neile parim kogemus hotellis viibimise ajal. Seda on lihtsam teha, kui kasutuses on kvaliteetsed voodipesukomplektid, mis jäävad alati pehmeks ja näevad luksuslikud välja. Sellist voodipesu pole vaja kaugelt otsida - suurepärane valik on veebipoes saadaval! 

Valikus olev voodipesu hotellidele

  • Valikus on satiinist ja erineva kangakoostisega voodipesu. Satiinist voodipesud on luksuslikud, stiilsed, ülimalt kerged ja pehmed, lisades hotellituppa kuningliku õhkkonna. Erineva kangakoostisega voodipesud on samuti suurepärased. Kangas koosneb puuvillast ja kvaliteetsest polüestrist, mis tagab voodipesu vastupidavuse, täiusliku välimuse ka pärast mitut pesukoda. Puuvill annab voodipesule pehmuse ning kirjeldamatu mugavuse.
  • Erinevad suurused pakuvad valikuks rohkelt võimalusi. Valikus on saadaval kõige populaarsemad suurused. Tekikottide mõõdud: 145x200 cm, 150x210 cm, 200x220 cm, 205x215 cm. Padjapüüride suurused: 50x70 cm, 70x70 cm.
  • Värvipaletis domineerivad neutraalsed, klassikalised, pastelsed värvid, mis sulanduvad ideaalselt iga stiiliga interjööri ja näevad välja väga luksuslikud ja stiilsed. Hotelli jaoks sobib nii valge, hall või helepruun voodipesu. Kõige populaarsem valik on muidugi valge.
  • Hotelli voodipesu on enamasti ühevärviline, mis on universaalne valik, kuid valikus on ka klassikaline triipudega voodipesu.
  • Hotelli kaheinimesevoodile sobiv voodipesu, mis on värske, hubane, jahe suvel, soe talvel. Satiin sobib suurepäraselt suveks, talveks võib aga valida ka puuvilla ja polüester seguga kanga.
  • Kõik valikus olevad hotelli voodipesud on väga ilusad, stiilsed ja vastupidavad.
  • Pakume madala hinnaga kvaliteetseid tooteid, kui soovite kvaliteetset voodipesu "parima" hinnaga - oled täpselt õiges kohas! 

Kust leida kvaliteetset voodipesu hotellidele?

Kas otsid hotelli kvaliteetset voodipesu kuid samas taskukohast hinda? Sellise valiku leiad Nostra e-poest. Veebis oste tehes pole vahet, kus tellims tehakse sest tooted tarnitakse kliendini kiiresti ja sujuvalt. Tekstiilid Nostra e-poest - mugav ja kiire ostlemine. Kuigi Nostra valikus olevad tooted on tooteid müügil parima hinnaga, siis pakume klientidele võimaluse säästa veelgi rohkem raha - jälgi kampaaniaid ja märka esimesena erinevaid sooduspakkumisi hotelli voodipesude kollektsioonile.

avatar