Rätikute soodusmüük, hinnad all kuni 40%

Lõuendist voodilina

Lõuendist voodilina

 
Koostis: 100% puuvill
Kangas: Lõuendriie
Kanga päritoluriik: Moldova
Kanga tihedus: 147 GSM
Kuva rohkem
15,59 €

Hind võib värvi ja suuruse järgi erineda

15,59 €

Hind võib värvi ja suuruse järgi erineda

Toote kohta

Lõuendist voodilina

Hea voodipesu on kvaliteetse une garantii, seega tuleb iga eset hoolikalt valida. Nii näiteks on lina selleks aluseks, millel magame. Kogu uneaja jooksul puutub see kokku nahaga, mistõttu on asjakohane just linadele erilist tähelepanu pöörata.

Lõuendist voodilina on suurepärane lahendus neile, kes hindavad naturaalsust, kvaliteeti ja mugavust. Too klassika oma magamistuppa ning anna sellele võimalus oma paljusid häid omadusi näidata! Need linad on kootud kvaliteetsest naturaalsest puuvillasest niidist, nii et neil on kõik selle kiu kadestusväärsed omadused: pehmus, siledus, hingavus, kehatemperatuuriga kohanemine ja palju muud. Nende omaduste tõttu sobivad lõuendriidest linad imehästi ka laste vooditesse.

Lõuendist voodilinad paistavad silma suurepärase hinna ja kvaliteedi suhte poolest. Meie sortiment annab võimaluse valida laia värvitoonide valiku hulgast, mis võimaldab magamistoas lihtsalt soovitud meeleolu luua.

Samuti tasub mainida, et lõuendriidest linad ei vaja erilist hooldamist - neid võib julgelt pesta ja triikida, ning voodipesu püsivat esinduslikkust nautida. Mustus eemaldub linadelt väga kergesti, nii et puhtuse hoidmine on lihtsam kui kunagi varem!

Meie tooted vastavad OEKO-TEX®️ STANDARD 100 nõuetele.

oeko tex patalynes sertifikatas

Tähelepanu!

Informeerime, et värvid võivad tegelikkusest natukene erineda.

Hooldus
Makseviisid
Kauba tarne
Klientide hinnangud (272)

Sarnased tooted

avatar