Voodipesu soodusmüük, hinnad all kuni 40%!

Kattemadratsid

Janunete hea ööune järele? Veenduge, et teil on hea kvaliteediga kattemadrats - see annab lisapehmuse, hoiab ära lina libisemise ja tagab hea voodipesu hügieeni. Meie kauplus pakub väga hea hinnaga kattemadratseid - leidke endale sobiv.

Loe rohkem

Klientide hinnangud

 

705 hinnangut

nepatiko, nes čiupinėjant šnara, manau, kad ir gulint girdėsis plėvelės garsas.

Nuostabi, tinka dydis, ant čiužinio užsikabina ir laikosi gerai, nepraleidžia tiikrai.

Kvaliteetne ja hea ööuni määravad meie meeleolu, töövõime, tervise ja heaolu. Seetõttu peab igaüks oma une eest ise hoolitsema: pehme, õrn voodipesu, mugav voodi ja sobiv madrats. Lisaks viimasele on hea mõte osta ka kattemadrats - kergem ja palju õhem madrats, mis asetatakse tavalise voodimadratsi peale.

Mis on kattemadratsi funktsioon?

Kattemadrats aitab oluliselt kaasa teie unekvaliteedi parandamisele. See on pehme ja õrn, vajute oma voodisse nagu pehmesse pilve. Saate hea ööune ning ärkate värskena, energilisena ja heas tujus. Mugav madrats annab teile ka hea enesetunde, mis laseb unustada liiga kõva või ebamugava madratsi põhjustatud selja- ja kaelavalu.

Tasane alus on une ajal väga oluline. Madratsid kuluvad üsna kiiresti, seega aitab kattemadratsi kasutamine kulunud kohti kompenseerida. Kattemadrats annab pehme lisakihi, nii et ka lina mahub tihkemini selle ümber, mis kõik loob suurepärase aluse magamiseks.

Kattemadratsi teine funktsioon on madratsi kaitsmine. See võib sisaldada ka veekindlat lina, mis aitab vältida õnnetusi ja kulukat madratsi puhastamist. Hea madrats maksab palju, seega tasub seda pika kasutusaja nimel säästa. Kattemadrats on suhteliselt väike investeering, mis aitab teie madratsi eluiga pikendada.

Millal peaksite kasutama kattemadratsit?

Tegelikult on kõige parem osta kattemadrats kohe pärast uue madratsi ostmist. Täiendav kiht aitab keharaskust paremini jaotada ning kaitseb plekkide ja kulumise eest, nii näib madrats kauem uueväärne.

Kui te pole varem kattemadratsit kasutanud, tasub see soetada tavamadratsi kulumise ilmnemisel. Otsige pehmem ja paksem kattemadrats - polüestrist kattemadrats on ideaalne, sest see pehmendab liiga jäika madratsit, kuid säilitab kindla aluse. Kattemadrats muudab voodi pehmemaks ja magamise mugavamaks.

Kattemadrats tasub soetada ka siis, kui põhimadrats on pikaajalise kasutamise tõttu hakanud oma kuju muutma, kuid te ei taha veel uut osta või teil puuduvad selleks vahendid. Sel juhul on kattemadrats hinna poolest väga praktiline ja efektiivne valik.

Õhukesed madratsid - lastel ja haigetel inimestel on soovitatav kasutada veekindlaid linu. Neid on lihtsam pesta ja hooldada, samas kui madratsi puhastamine on aeganõudev ja nõuab märkimisväärset investeeringut.

Madratsid: kuidas valida?

Kattemadratsi valimisel arvestage oma madratsi mõõtmeid ja isiklikke vajadusi ning eelistage naturaalseid materjale ja kõrget kvaliteeti. See tagab mitte ainult tõhusa madratsi kaitse ja mugava une, vaid ka lihtsa hoolduse ja puhtuse.

Meie valikus on 120x200, 140x200, 160x200, 200x200 cm või teistes suurustes madratsid. Pange tähele, et kattemadrats peab vastama kasutatava madratsi pindalaga. Seda hoiavad nurkadest paigal rihmad, seega pole ülekate vajalik. Kattemadrats ei ole lina - seega ärge tehke seda viga, et valite liiga suure madratsi.

Madratsid meie poe valikus

Meie kattemadratsid on valmistatud kvaliteetsest polüestrist, mis tagavad magamisel mugavuse. Tore on see, et kattemadratsit on masinpestav, seega on seda lihtne puhtana ja hügieeniliselt hoida.

Vastupidav ja pehme polüester tagab mugavuse ja pehmuse ning tekitab tunde, et olete pilvedesse uppunud. Kattemadratsite pinnad tagavad lina mugava istuvuse, see ei libise ega kortsu isegi ülitundliku une ajal.

Kas otsite odavaid ja kvaliteetseid kattemadratseid? Olete jõudnud õigesse kohta. Nostra tekstiilidel on mõlemad omadused. Tutvuge meie valikuga ja valige oma vajadustele kõige paremini vastav madrats. Valitud tooteid saate lihtsalt ja kiirelt veebist tellida ning toimetame need kohale vaid mõne päevaga.

Soovite veelgi rohkem säästa? Vaadake hetkel meie poes olevaid sooduspakkumisi ja allahindlusi - see on suurepärane võimalus osta kvaliteetseid magamistoatekstiile veelgi soodsamalt.

KKK:

Jah, tõepoolest! Kattemadratsid ei ole kallid, kuid tagavad suurepärase mugavuse ja madratsi kaitse. Kaitske oma madratsit ja see kestab palju kauem. Kattemadratseid on lihtne pesta, seega on see suurepärane võimalus voodis hügieeni säilitamiseks kulutamata varandust kallite madratsite puhastamisele.

Kattemadratsit on soovitatav pesta iga kahe-kolme kuu tagant. Pesemissoovitused leiate toote pakendilt. Kui märkate linal selle vahetamisel tolmu või kangajääke, võite madratsi tolmuimejaga üle imeda. Plekkide või juhuslike vedelike lehete korral tuleb kattemadrats viivimatult ära pesta. Samuti on soovitatav madratsit aeg-ajalt värske õhu käes tuulutada - see annab voodile värskuse.

Kattemadratsid on mõeldud madratsi kaitsmiseks ja mugavuse tagamiseks. Seetõttu peavad need olema valmistatud tugevast, kuid pehmest ja kohevast kangast, mida sageli kasutatakse koos täitega. Kattemadratsid on valmistatud sünteetilistest materjalidest ja neid ei tohiks kasutada linade asemel. Kattemadratsi peale tuleks panna hingav puuvillane lina - nii on uni mugavam ja kvaliteetsem ning ei teki ülekuumenemist. Lisaks on linu palju lihtsam pesta ja kiirem kuivatada.

avatar