Võib tarne võtta aega kuni 7 tööpäeva.

Puuvillasest sitsist voodipesu NOLA 40-1410-SAGE

Puuvillasest sitsist voodipesu NOLA

Koostis: 100% puuvill
Kangas: Sits
Kanga päritoluriik: Pakistan
Kanga tihedus: 125 GSM
Kuva rohkem
17,99 €

Hind võib värvi ja suuruse järgi erineda

17,99 €

Hind võib värvi ja suuruse järgi erineda

Toote kohta

Puuvillasest sitsist voodipesu NOLA 40-1410-SAGE

Puuvillasest sitsist voodipesu on suurepärane valik rahuliku ja kvaliteetse une jaoks. Looduslik kangas on väga hingav, nii et voodipesu kohandub kergesti kehatemperatuuriga. Kerguse tõttu annab voodipesu mõnusa kergustunde ka magamise ajal ega piira liigutusi ning lai valik erinevaid kujundusi võimaldab igaühel valida komplekti oma maitse järgi.

Kas eelistad praktilist ja kvaliteetset valikut? Puuvillane sitsist voodipesu on just see, mida vajate. Kanga pehme pind on puudutusele meeldiv ja säilitab pehmuse ka pärast mitut pesemist. Sits on õhuke ja kerge, kuid samas üsna tugev ja vastupidav kangas, aidates säilitada esteetiline välimus ja kvaliteet. Avasta puuvillasest sitsist voodipesu valik!

See toode on valmistatud OEKO-TEX® STANDARD 100 sertifitseeritud kangast. Antud sertifikaat tagab, et kiudude töötlemisel pole kasutatud kahjulikke aineid ning et toote materjal on ohutu, mitteallergiline ja lastele sobiv.

Tähelepanu!

Informeerime, et värvid võivad tegelikkusest natukene erineda.

Kirju voodipesukomplekti padjapüürid võivad vähesel määral erineda fotol kujutatust.

Et kanga kvaliteet säiliks ka pärast pesu, soovitame voodipesu enne pesu pahempidi pöörata. Valige pesuks maksimaalselt kuni 600 pööret/min ja mitte pesta kõrgemal temperatuuril kui 40 kraadi. Enne kasutamist soovitame toodet pesta!

Hooldus
Makseviisid
Kauba tarne

Sarnased tooted

avatar