Voodipesu soodusmüük, hinnad all kuni 40%!

Nõudekuivatusmatid imavad niiskust kiiresti, muutes nõudepesu palju lihtsamaks. See on praktiline ja mugav aksessuaar kööki, mis on saadaval paljudes erinevates värvides ja mustrites.

Loe rohkem

Klientide hinnangud

 

142 hinnangut

 

5 tähed

Virtuvės pagalbininkas

 

5 tähed

Labai puiki prekė

 

5 tähed

Būtu labi, ja tiktu piedāvāti arī mazāka izmēra paklājiņi.

Kas teil polegi veel nõudekuivatusmatti? Siis on aeg see osta - tõesti kasulik majapidamisvahend. Või äkki on aeg oma vana matti uuendada? Nõudekuivatusmatid on asendamatud abimehed, aga ka suurepäraseks sisustusdetailiks. Tundub nii vähetähtis tekstiiltoode, aga kui kasulik!

Nõusid pestes asetage matt töötasapinnale ja laduge sellele värskelt pestud nõud. Hämmastav, kui kiiresti Nostra matt teie nõudelt tilkuvad veetilgad ära imab ja kaitseb tööpinda liigse niiskuse, nõudepesuvahendi jääkide ja veest tuleneva katlakivi eest. Puhtus ja kord köögis on garanteeritud. Tegelikult on nõudepesumatt praktiline ka nõusid nõudepesumasinast välja võttes.

Üks nõudekuivastusmatt - palju funktsioone

Nõudepesumatt on kasulik nii käsitsi pestes kui ka nõusid nõudepesumasinast õhu käes kuivamiseks välja võttes. Need matid imavad niiskust ja takistavad vee levikut. Niiskuse eest kaitsmine on väga oluline, sest mõned tasapinnad ei ole veekindlad ja võivad seetõttu paisuda, kobrutama hakata või värvi kaotada.

Nõudekuivastusmati teine funktsioon on taldrikuid ja tasse kaitsta. Purunevad nõud võivad väikseimagi kukkumise peale kergesti praguneda, pehme matt neelab sellisel juhul jõu endasse. Lisaks on see libisemiskindel ning takistab nõude libisemist ja ümberkukkumist. See aitab ka aega kokku hoida, sest nõusid pestes pole vaja taldrikuid hoolikalt virnastada - asetage need lihtsalt matile.

Milliseid nõudekuivastusmatte pakume?

Meie tootevalikust leiate nõudekuivastusmatid, mis on valmistatud ülima hoolikusega, võttes arvesse nende otstarvet ja asjaolu, et see tekstiil puutub kokku toidu või joogiga kokkupuutuvate nõudega. Seetõttu kasutatakse mattide valmistamisel kvaliteetseid materjale, mis on kasutamiseks täiesti ohutud, näiteks polüester. Polüestrist valmistatud nõudekuivastumatid on pehmed, paindlikud, libisemiskindlad ja kuivavad väga kiiresti. Veelgi enam, meie nõudekuivastusmattide hooldamine on ajasäästlik - neid võib pesta käsitsi või pesumasinas ning need säilitavad oma head omadused ja funktsionaalsuse ka pärast mitmeid pesukordi.

Meie pehmed matid ei kaitse mitte ainult mööbli pinda niiskuse eest, vaid on ka väga kasulikud nõude purunemise ja pragunemise vältimisel. Selline nõudekuivastusmatt sobib väga hästi purunevate ja habraste nõude jaoks, sest ei lase taldrikutel libiseda, haakub nõude pinnaga ja püüab kinni kõik veetilgad. Pehme nõudekuivastusmatt kaitseb ka kahjustuste eest, mis tulenevad kokkupuutest kõva pinnaga.

Nõudekuivastusmatt teie kööki

Meie laias nõudekuivastusmattide valikus on palju erinevaid värve, seega saate valida oma lemmikvärvi või -disaini, mis sobib teie kööki kõige paremini. Nõudekuivastusmatid on standardsuuruses (38x50 cm), nii et neile saab mugavalt paigutada palju taldrikuid ja tasse. Köögis on lihtne leida matile koht valamu või nõudepesumasina läheduses.

Meie matid pole mitte ainult stiilsed, vaid ka praktilised. Need on valmistatud kvaliteetsest polüestrist ja teevad oma tööd suurepäraselt. Klassikaliste neutraalsete toonide palett sobib ideaalselt esteetika ja minimalismi austajatele, samas kui kirjud mustrid lisavad teie köögi interjöörile mängulisust ja värvi.

Ostke nõudekuivastusmatt veebist

Soovite osta kvaliteetset köögitekstiili soodsalt? Otsite vastupidavaid ja funktsionaalseid nõudekuivatusmatte? Siis valige Nostra tootevalikust konkurentsivõimeliste hindadega matid ja hoolitseme selle eest, et tellitud tooted jõuaksid kiiresti teie koju, olenemata sellest, millises linnas või alevis see asub. Soovite veelgi rohkem säästa? Tutvuge meie eripakkumistega - äkki on nõudekuivastusmatid just praegu soodushinnaga.

avatar