Voodipesu soodusmüük, hinnad all kuni 40%!

Kangast ostukott on mugav ja keskkonnasõbralik alternatiiv ühekordsetele kilekottidele. Puuvillane kott teenib usaldusväärselt palju aastaid ja sellesse saad panna raskemaid oste. Lisaks pole see mitte ainult praktiline, vaid ka stiilne aksessuaar. Vali oma ostukott!

Loe rohkem

Klientide hinnangud

 

12 hinnangut

Tvirtas audinys, labai patogus modelis .

Rekomenduoju!

Aurimas

Puikus, tik rankena mano ūgiui per ilga

Ostukotid on suurepärane valik, kui soovid elada säästvamalt ja kaitsta keskkonda. Üks riidest kott asendab sadu ühekordselt kasutatavaid kilekotte, seega on see lihtne viis anda oma panus looduskaitsesse. Lisaks võib sellisest ostukotist saada stiilne aksessuaar.

Puuvillased ostukotid on praktiline valik

Meie pakutavad ostukotid on valmistatud naturaalsest puuvillast, seega on neil suurepärased praktilised omadused. Koti kangas on tugev, seega saad mugavalt kanda raskemaid asju või oste. Puuvill laseb suurepäraselt õhku läbi, seega sobib see kott suurepäraselt erinevate tekstiilide, riiete või voodipesu hoidmiseks. Riidest ostukotti saab kasutada ka rannakoti asemel.

Koti heledat värvi pole vaja karta, sest seda saab vajadusel pesta. See on väga praktiline, sest kui poest ostusid kaasa võtad, tekib sageli probleem, et pakend on purunenud ja toode voolab kotti.

Korduvkasutatavad kotid aitavad säästa loodust

Riidest kott asendab paljusid kilekotte, mis on kaua kasutusel ja saastavad keskkonda. See on ökoloogiline ja keskkonnasõbralik alternatiiv plastikule, mis võimaldab säästvamat elu. Korduvkasutatavaid kotte on mugav kasutada ja nende vastupidavus on üllatav ning ületab kaugelt korduvkasutatavaid kilekotte.

Materjalist ostukotid on muutunud stiilseks aksessuaariks ja neid kasutab üha rohkem inimesi. Kutsume sind kaasa lööma ja panustama sellesse lõbusasse ja kasulikku ettevõtmisse - osta oma ostukott meie poest. Pakume erinevaid disainiga kotte, mida saab kasutada ka Nostra tootesarja tekstiilide praktilise kingituspakendina.

avatar