Võib tarne võtta aega kuni 7 tööpäeva.

Veekindel voodilina FLANNEL

Veekindel voodilina FLANNEL

 
4.9 (10 arvustust)
Kangas: Flanell
Kanga tihedus: 200 GSM
Lina tüüp: Kummiga
Lina kõrgus: 14 cm
Kuva rohkem
Alates 6,39 €

Hind võib värvi ja suuruse järgi erineda

Alates 6,39 €

Hind võib värvi ja suuruse järgi erineda

Toote kohta

Veekindel voodilina FLANNEL

Veekindlad voodilinad kaitsevad madratsit suurepäraselt  niiskuse ja plekkide eest. Veekindlate voodilinade kasutamine aitab ennetada ootamatut ja kulukat madratsi puhastamist ning kaitseb vedeliku lekkimise eest, mis on laste kasvatamisel või patsiendi hooldamisel väga kasulik. Valged veekindlad linad ei täida mitte ainult kaitsefunktsiooni, vaid võimaldavad voodis magajal end hästi tunda. Klassikalises stiilis linad on varustatud kummiga, mis tagab voodilina ühtlase jaotumise madratsi pinnal ja takistab voodilina liikumist ka rahutul magajal - pakkudes seeläbi mugavust magajale ja parimat kaitset voodile.

Veekindel voodilina on valmistatud tihedast ja jäigast flanellkangast, mis on valmistatud looduslikust puuvillakiust. Looduslik koostis tagab suurepärased kasutusomadused - voodilina on hingav ja ei ärrita isegi tundlikku nahka ega põhjusta allergilisi reaktsioone. Selliseid voodilinu on lihtne hooldada ja neid võib pidevalt pesta ka suhteliselt kõrgel temperatuuril, tagades puhta ja hügieenilise voodi.

See toode on valmistatud OEKO-TEX® STANDARD 100 sertifitseeritud kangast. Antud sertifikaat tagab, et kiudude töötlemisel pole kasutatud kahjulikke aineid ning et toote materjal on ohutu, mitteallergiline ja lastele sobiv.

 

Tähelepanu!

Informeerime, et värvid võivad tegelikkusest natukene erineda.

Hooldus
Makseviisid
Kauba tarne
Klientide hinnangud (1)

Sarnased tooted

avatar