TALVINE SOODUSMÜÜK! 20% allahindlus koodiga VEEBRUAR20 kogu veebruarikuu jooksul. *hindlused ei summeeru

Rohkem

Kuvatud tooted: 24 / 59

Klientide hinnangud

 

3046 hinnangut

Prieš naudojant ir skalbiant labai dažai nusiskalbia.

Puiki kokybe

Giedre

Suurus sobis ideaalselt, värv natuke tumedam/erksam kui pildil. Esmane tunne et hea ja kvaliteetne toode. FB-s kommentaar/tagasiside lisan peale 2-3 pesemist, siis on selge kui kvaliteetne kangas tegelikult on. Loodan et tulemus on hea ja siis kindlasti tellin veel.

Voodilina mängib suurt rolli une kvaliteedi ning mugavuse tagamisel. Selle tõttu soovitame alati eelistada voodilina valimisel looduslikke materjale. Turul olevate linade valik on väga lai ning suure osa sellest moodustavad kummiga voodilinad. Need on pälvinud oma praktilisuse tõttu paljude klientide poolehoiu - nad katavad madratsi ühtlaselt ja tagavad, et kortsus lina ei tekita une ajal ebamugavust.

Sobivad voodilinad magamistuppa

Nostra valikus on saadaval vaid kvaliteetsed voodilinad. Kvaliteedi tagab puuvill, mida kasutatakse vastupidavate, mugavate ning äärmiselt hea kvaliteediga kangaste - satiin, linane riie ja trikotaaž - loomisel. Puuvillale on iseloomulik pehmus, mis on naha vastas väga meeldiv ega ärrita nahka, seega sobib see ideaalselt vastsündinutele, tundliku nahaga inimestele ja allergikutele.

Linade suurused on väga erinevad, voodile sobivama lina leidmiseks peab teadma madratsi täpseid mõõtmeid. Kõige populaarsemad kaheinimesevoodi lina mõõdud on 200x200 cm, 180x200 cm, 200x220 cm, 180x220 cm, üheinimesevoodi linade mõõdud on 120x200 cm, 100x200 cm, 90x200 cm. Lastevoodite linad ostetakse tavaliselt järgmiste mõõtmetega: 120x60 cm, 60x120 cm, 80x180 cm.

Kummiga voodilinade eelised

Kummiga linad on valmistatud ainult looduslikest kangastest, tagades maksimaalse mugavuse ja pehmuse. Linad lasevad nahal hingata ning imavad niiskust - garanteeritud mugavus kuumadel suveöödel kui ka madalatel temperatuuridel.

Kummiga voodilinade puhul kasutatakse kõige sagedamini silmkoekangast, millel on kõik puuvilla head omadused. Linad ei taga mitte ainult mugavat und, vaid on ka hõlpsasti hooldatavad, ei kaota oma erksat värvi, ei kortsu ja säilitavad oma esialgse välimuse ka pärast mitut pesukorda.

Kummiga linade suur eelis on see, et nad hoiavad madratsist kindlalt kinni ega kortsu isegi ülimalt rahutu une ja pikajalise kasutamise ajal. Kogu lina ääre ulatuses õmmeldud kummipael tagab voodilina kindla madratsil püsimise. 

Nostra kummiga voodilinad

  • Lai suuruste valik võimaldab osta voodilina, mis sobib ideaalselt madratsi mõõtudega. Vali 90x200 cm, 160x200 cm, 180x200 cm, 200x200 cm, 200x220 cm ja teistes suurustes kummiga voodilina.
  • Vähem tähtsad ei ole ka värvid, mis aitavad voodipesu magamistoa sisutusega sobitada. Nostra e-poes on kadestamisväärselt lai kummiga voodilinade värvivalik, nii et ka kõige nõudlikum ostja leiab just tema vajadustele vastava. Valged, kollased, sinised, hallid, roosad, punased ja muud värvilised voodilinad on saadaval Nostra e-poes. 

Kust osta kvaliteetseid kummiga voodilinasid?

Kas soovid ennast või lähedast hellitada pehme ning ilusa kummiga voodilinaga? Vali voodilina Nostra toodete seast - kvaliteetne lina sobib täiuslikult kingituseks inimesele, kellele soovid parimat und! Lai valik, atraktiivne hind ja pidevad soodustused, mis võimaldavad raha säästa - kõik saadaval Nostra e-poes.

avatar