Voodipesu soodusmüük, hinnad all kuni 40%!

Vannitoavaibad hotellidele

Kas soovid, et Sinu hotelli külastajad tunneksid end mugavalt ja turvaliselt? Hangi siis kindlasti kvaliteetsed vannitoavaibad. See tundub kui pisiasi, kuid vannitoavaip on väga oluline nii mugavuse kui ka vannitoas libisemisohu vähendamise jaoks. Koos meiega hoolitsed oma külaliste heaolu eest kergemini!

Loe rohkem

Klientide hinnangud

 

304 hinnangut

Puikus. Ir kaina ir kokybė liuks!

Kainos ir kokybės santykis. Jau ne pirmą kartą perku.

Patinka

Vannist või duši alt tulles tahad tunda soojust ja pehmust. Vannitoavaibad aitavad vältida külmadele põrandaplaatidele astumist ja nende eest peaks iga hotell hoolt kandma. Lisaks on oluline ka esteetiline funktsioon, sest vaip lisab hetkega vannitoale hubasust.

Vannitoavaibad on hädavajalikud igas hotellis

Vannitoavaip suurendab oluliselt mugavust, eriti pärast vannis või duši all käimist, kui temperatuurimuutused tekitavad ebamugavust. Sel ajal ihkavad paljud soojust, pehmust ja hubasust, seega on end pehmesse rätikusse mähkimine ja koheval mõnusal vannitoavaibal seismine ülimalt mõnus.

Vannimatid on samuti olulised ohutuse tagamiseks. Vannitubades kasutatakse tavaliselt põrandaplaate, mis muutuvad märjana libedaks. Vannitoamatt imab endasse veepiisad ja hoiab ära libisemisohu, muutes hotelli külastajatele turvalisemaks.

Meie tootevalikus olevad hotellide vannitoavaibad on valitud väga hoolikalt, võttes arvesse hotelliteenuste spetsiifikat ning seda, et tooteid kasutatakse pidevalt ja palju. Seetõttu peavad need lisaks heale välimusele olema ka väga vastupidavad, kõrge kvaliteediga ning säilitama oma täiusliku välimuse ja pehmuse ka pärast paljusid pesukordi. 

Millised vannitoavaibad on parimad?

Vannitoa külm põrand on tõeliselt ebamugav, eriti pärast soojas vannis või duši all käimist. Sellisest ebameeldivast külmatundest vannitoas on vaiba abil lihtne vabaneda. Kvaliteetsete ja kohevate vannitoavaipadega garanteerid hubasuse ja mugavuse kõigile oma hotelli külalistele!

Meie valikus olevad hotellide vannitoavaibad on valmistatud puuvillast, seega on need väga pehmed, jalgadele soojad ja imavad suurepäraselt vett. Vähe sellest, kvaliteetne vaip täidab veel üht väga olulist funktsiooni – see väldib tõhusalt vannitoaplaatidel libisemist. Meie vaipade kanga tekstuur tagab suurepärase haarduvuse, vältides libisemist või tasakaalu kaotust.

Hotellidele pakume õhemaid naturaalsest kiust vannitoamatte, mis imavad kiiresti suure koguse vett ja kuivavad kiiresti. Selliseid vannitoamatte on lihtsam pesta ja need kulutavad vähem ressursse. Puuvillane vannitoamatt talub paljusid pesutsükleid ja on vastupidav kõrgetele temperatuuridele, seega sobib see suurepäraselt kasutamiseks majutusasutustes, spaakeskustes ja ka kodus.

Vannitoavaibad meie tootevalikus

Meie kaupluse laiast tootevalikust leiad oma majutuskohale hõlpsasti sobivad vannitoavaibad. Pakume standardmõõtudega vaipu (näiteks 50x70 cm), mis sobivad ideaalselt igasse vannituppa.

Vannitoavaiba värvi saab valida laiast valikust, mis varieerub pehmetest neutraalsetest toonidest erksate ja tumedamate värvideni. Hotellides kasutatakse tavaliselt valgeid vannitoavaipu, kuid kui soovid vannitoa interjööri rohkem värvi lisada, on sinise, punase või mõne muu värvi valimine suurepärane idee.

Soovitame valida puuvillased vaibad, kuna neil on parimad omadused: need imavad kiiresti vett ja kuivavad kiiresti, neid saab pesta kõrgemal temperatuuril ja neid on lihtne hooldada. Kvaliteetne puuvillakiud tagab, et vannitoamatt jääb pehme ja elastne ka pärast paljusid pesukordi. Lisaks on puuvill looduslik taimne kiud, mis sobib ka allergikutele ning ei ärrita nahka.

Kust osta kvaliteetseid ja pehmeid vaipu hotellide vannituppa?

Kui soovid oma hotellikülalisi pärast pesemist hellitada maksimaalse mugavuse ja hubasusega, hangi kvaliteetsed vannitoavaibad. Nostra Home valikus ootavad Sind head ja ilusad vannitoa- ja tualetivaibad soodsa hinnaga. Osta need internetist – vali endale meelepärased tooted ja mugav makseviis ning meie hoolitseme Sinu ostude kiire kohaletoimetamise eest. Tekstiilid internetist – ostmine on lihtne ja kiire. Meie vannitoavaibad on müügil väga hea hinnaga ning lisaks anname Sulle võimaluse maksta veelgi vähem, sest meil on ka suurepäraseid sooduspakkumisi.

avatar