Voodipesu soodusmüük, hinnad all kuni 40%!

Tekid lastele

Kvaliteetsed tekid tagavad lastele hubase ja rahuliku une. Valige lastele pehmed, kerged ja mugavad tekid, mille all pisikesed saavad hästi puhata. Meie sortimendist leiate tekid suveks ja talveks. Hoolitsege oma lapse une kvaliteedi eest!

Loe rohkem

Klientide hinnangud

 

1021 hinnangut

 

5 tähed

Viegla, patīkama sega. Jauks tonis.

 

5 tähed

Hea

 

5 tähed

-

Tekk on üks lapse voodi põhielemente ja tagab kvaliteetse une. Väikesed lapsed tegelevad päeva jooksul paljuga, nii et iga magatud öö, peaks tagama neile parima puhkuse. Ja hea ööuni saabub, kui naudid hubasust ja mugavust. Kindlustage oma lapsele suurepärane uni Nostra tekkidega! Kerged, pehmed ja kohevad nagu pilv, need ümbritsevad teie suurimat aaret ja annavad teile magusa, rahuliku ja täiusliku une.

Tekid lastele tagavad hea puhkuse

Tekid lastele on oluline element unekvaliteedi tagamiseks. Beebide jaoks on ülimalt oluline hubasus- ja turvatunne, mis on seotud ka mugavusega. See on tekk, mis annab soojust ja kallistab last, justkui kaitseks keskkonna eest. Sel põhjusel lõõgastuvad lapsed tekiga kaetult palju paremini ka kuumadel suvepäevadel.

Puhkus on lastele ülimalt oluline – sellest sõltub nende tervis ja enesetunne. Seetõttu tuleks lastele tekid valida vastutustundlikult, tagada, et need oleksid mugavad ja vastaksid lapse vajadustele. Pole saladus, et laste tekid puutuvad keskkonnaga rohkem kokku: lapsed hüppavad nende peal, ehitavad maju, mängivad. Kui soovite tekki, mis kestab kaua, peaksite valima kvaliteetse toote, mille valmistamisel on pööratud tähelepanu üksikasjadele ja kasutatud vastupidavaid materjale.

Kuidas lastele tekke valida?

Millised on parimad tekid? Need, mis on valitud vastutustundlikult. Lapsele tekki valides eelista kõrgeimatele kvaliteedistandarditele vastavaid tooteid. Nii tagate lapsele maksimaalselt mugava une, tervise ja turvalisuse, hubasuse ja helluse une ajal. Kvaliteetne tekk laseb lapse nahal hingata, kaitseb ülekuumenemise eest, on kerge ega takista une ajal liigutusi.

Mõelge ka sellele, millises suuruses tekki vajad. Kas olete huvitatud standardsest või mõne muu suurusega tekist? Vali üheinimesevoodi jaoks väiksem tekk, kuna liiga suur tekitab rohkem ebamugavusi kui kasu. Lapsed magavad üsna tundlikult, liigutavad palju, nii et suur tekk libiseb voodist maha, mis on ebamugav ja kui majas on jahedam, on lapsel külm ja ta ärkab üles.

Oluline on ka teki kaal – see peaks olema kerge, et mitte piirata liikumist ega tekitada ebamugavust. 

Meie valikus olevad laste tekid

Meie kauplusest leiate laia valiku lastele mõeldud voodipesu. Kvaliteetsed tekitäidised ja pealisriie tagavad lapse mugavuse magamisel, annavad hubasust, soojust, pehmust, sobivad ideaalselt ka allergikutele, astmaatikutele, nahaprobleemidega inimestele.

Tekkide lihtne hooldamine ja pesemine tagab hügieeni ja puhtuse ning veelgi parem on see, et laste tekkide pehmus, siledus ja muud head omadused ei kao ka peale mitmeid pesukordi. Pakume erinevaid suurusi erinevatele vajadustele. Ühe teki mõõtmed on 100x140 cm, lisaks on meil palju muus suuruses tekke: 135x200, 140x210, 145x200, 145x205, 200x210, 200x220, 210x240, 200x220 cm. Soojad tekid on mõeldud talveks ning õhemad tekid suveks tagavad soojal aastaajal magamismugavuse. 

Kust osta kvaliteetseid tekke lastele?

Kas otsite kvaliteetset ja pehmet tekki oma lapse voodisse või hälli? Nostra tootevalik pakub suurt valikut parima hinnaga. Meie poest saate osta tekke igas vanuses lastele: väikelastest teismelisteni. Lai valik suurusi ja tüüpe võimaldab sul valida selle, mis vastab kõige paremini teie lapse vajadustele, et ta saaks hästi puhata ja tervena kasvada.

Soovite säästa? Jälgige meie pakkumisi – kehtivad soodustused annavad võimaluse soetada lastele kvaliteetset voodipesu soodsama hinnaga. Tutvuge meie pakkumiste ja müügiartiklitega. Meie poest ostes võite olla kindlad tekstiilitoodete kvaliteedis – Nostra tooted on klientide poolt erinevates riikides hinnatud juba aastaid.

avatar