Soodusmüük sünnipäeva puhul! 19. - 30. september 25% allahindlus koodiga NOSTRA25EE *Allahindlused ei summeeru

Tekid

Klientide hinnangud

 

805 hinnangut

 

3 tähed

Vatitekk

Antklodė papuolė su skylutėmis.

Laima
 

4 tähed

Tekk VASARA

Perku ne pirmą kartą, anksčiau buvo šios antklodės storesnės.

Jolanta
Nostra atsakymas

Laba diena, p. Jolanta,

Antklodės užpildo svoris nesikeitė, bet naujo gavimo prekės gali kažkiek skirtis.

 

5 tähed

Tekk VASARA

Puiki prekė - lengva ir šilta. Kartojau pirkimą du kartus.

Tekk on täiusliku une lahutamatu osa. Tekk tagab sooja ning sügava une igal öösel. Nostra pakub vaid kõrge kvaliteediga materjalist tooted. Seetõttu on kõik tekid pehmed, kohevad ja ümbritsevad magajat hubase soojusega. Erinevad tekkide täiteained, materjalid, kujundused ja värvid tagavad laia valikuvabaduse.

Tekid

Nostra e-poe valikus on tekid, mis on toodetud kohapeal, kasutades kvaliteetseid looduslikke materjale. Pehmed ja kohevad, kuid samas kerged, polüester materjalist täitetekid sobivad sooja armastavale inimesele. Need on äärmiselt vastupidavad ning hõlpsasti kasutatavad. Meriinovillane tekk on universaalne valik, mis sobib aastaringseks kasutamiseks. See on looduslikust materjalist, millel on suurepärased omadused: hingav materjal võimaldab kehal une ajal temperatuuri reguleerida, nii et keha ei kuumene kunagi magades üle. Saadaval lai ja mitmekesine valik - tekk vastavalt vajadustele.

Teki populaarsemad suurused: 100x135 cm, 200x200 cm, 140x200 cm, 240x220 cm, 110x140 cm, 100x150 cm, 135x200 cm, 100x140 cm, 200x240 cm, 200x220 cm jne.

Nostra tootevalikus on erineva suuruse, värvi ja mustriga tekid, nii et isegi kõige nõudlikumad kliendid leiavad voodile ideaalse tekid:

  • tekk suveks ja talveks;
  • ühe- ja kahekordne;
  • puuvill, meriinovill ja teised kvaliteetsed tekstiilid;
  • sobilik allergikutele;
  • õhuke, soe;
  • kerge ja raske;

Vali vastavalt vajadusele sobiv tekk.

Magamistuppa sobivad tekid

Hea tekk on väga oluline suurepärase une jaoks. Soojal hooajal peaks valima õhukesed ja kergemad tekid ja kui väljas on jahe ilm ning soovid koju rohkem soojust, sobivad suured ja soojad polüester täidise või mõne muu täidisega tekid suurepäraselt. Õige toote saab veebist mugavalt valida - e-poes pakutakse mitmekesist valikut vaid kõige kvaliteetsematest toodetest. Tekke on e-poest väga mugav osta, kuna kõik pakkumised on imelihtsalt kättesaadavad võimaldab see hinnata koheselt toote kvaliteedi ja hinna suhet.

Kvaliteetset tekki ei ole mitte ainult mugav ja soe kasutada, vaid see kestab kaua. Teki kulumise üks levinumaid põhjuseid on ebatasane täitematerjal, mis tekitab ebamugavustunnet une ajal. Kvaliteetsed tekid on valmistatud võttes arvesse loomuliku kulumise tegureid, seega säilitavad nad järjepidevalt oma kuju ja omadused ka siis, kui neid kasutatakse pikema aja jooksul. Pole midagi paremat kui pehme ja kohev tekk, mis ümbritseb soojusega ja viib unenägude maailma. Selline tekk on saadaval Nostra e-poe valikus: paks ja kohev, meriinovillast ning kohapeal toodetud - valige vastavalt vajadustele et nautida parimat unemugavust.

Kust osta kvaliteetseid tekke?

Soovid osta suurepärase hinnaga kvaliteetset tekki suveks, talveks või mõneks muuks hooajaks? Soovid eri mõõdus või standard suuruses tekki? Vaata laialdast valik saadavaloest. Tänu erinevatele pakkumistele on võimalik leida sobivaim tekk ja samas säästa raha. Müüme tooteid ka hulgi.

Loe rohkem
avatar