Voodipesu soodusmüük, hinnad all kuni 40%!

Kvaliteetne padjatäidis tagab hea une - see toetab mugavalt pead ja kaela, on kohev ja taastab kiiresti oma esialgse kuju. Meie e-poes on saadaval padja täited ja katted, et saaksite tagada padja soovitud jäikuse.

Loe rohkem

Klientide hinnangud

 

150 hinnangut

 

5 tähed

Užpildai visada gerai.

 

5 tähed

Ātra piegāde, viss apmierina!

 

5 tähed

Viss ļoti labi un ātri

Hea padi on kvaliteetse une võti. Tihtipeale hindame patja valides vaid pealisriiet ja süveneme palju vähem selle sisusse. See tähendab padja täitesse. Loomulikult on pealmine kangas väga oluline, kuna see on une ajal nahaga otseses kokkupuutes, kuid ka täidise tähtsus on vaieldamatu. See määrab padja kohevuse ja seega ka magaja mugavuse. Kui olemasolev padi on kaotanud oma kohevuse, pole vaja seda kohe välja vahetada - võite lihtsalt osta kvaliteetse täidise ning taas kirjeldamatut pehmust ja kohevust nautida. 

Kvaliteetne padjatäidis - hea une tagamiseks

Padja täide võimaldab luua enda jaoks kõige mugavama ja parema padja. Täidise kogus aitab reguleerida mitte ainult padja pehmust, vaid ka kõrgust, nii saate luua endale parimat uneelamust pakkuva padja.

Ainult õigesti valitud padi tagab kvaliteetse une ja puhkuse. Oluline on leida õige asend, milles teie selgroog ja lihased saavad lõõgastuda, ning selles kontekstis mängib padi võtmerolli. Poest patja ostes ei saa selle mugavust jms täielikult hinnata. Seepärast aitab padja täide juba olemasolevat padja teie vajadustele vastavalt kohandada.

Polüesterkiududest pallid on ideaalne lahendus neile, kes otsivad oma padja jaoks parimat täidet. Tegemist on kvaliteetse, vastupidava ja kauakestva materjaliga, mis aitab muuta padja kuju ja omadusi väga mugavalt ja lihtsalt vastavalt isiklikele vajadustele. 

Meie padjatäidised

Pakume erineva suurusega valgeid polüesterkiududest palle. Sellel padja täitel on suurepärased omadused ja see ei ima niiskust, mis takistab bakterite teket. Kui patja pärast magamist raputada, taastab see kiiresti oma esialgse kuju ja muutub taas äärmiselt kohevaks. Polüesterkiududest pallid püsivad pehmed ja elastsed ning ei muutu klompideks kokku, mistõttu ei kaota padi oma häid omadusi ka pikema aja jooksul.

Polüesterkiududest pallid sobivad olenevalt kogusest nii pehmete kui ka kõvemate patjade jaoks. Taastavad kiiresti oma esialgse kuju, seega püsib padi alati mugav. Tänu oma omadustele on see kiud vastupidav ja seda saab kasutada aastaid.

Kust osta kvaliteetset padjatäidist?

Soovite osta soodsa hinnaga head padjatäidist enda ja oma pereliikmete patjadele? Nostra sortimendist leiate ainult kvaliteetsed tooted ja väga hea hinnaga. Ostke e-poest ja me hoolitseme kohaletoimetamise eest. Anname oma klientidele võimaluse veelgi vähem maksta, kasutage meie ära sagedasi sooduspakkumisi.

Padja täide on suurepärane võimalus vanade patjade uuendamiseks. Meie sortimendist leiate ka padjapüürid, mille abil saate oma vajadustele vastava kõvadusega padja luua. Meie kauplusest leiate kõik vajaliku rahulikuks ja kvaliteetseks uneks.

avatar