15.-21. juulil soodustus 25% koodiga JUULI24 *soodustused ei summeeru

Hea ööuni algab mugavast padjast! Meie laiast tootevalikust leiate kindlasti sellise, mis võimaldab teil suurepärast und nautida. Kvaliteetsed materjalid, erinevad suurused ja mudelid - valige ja tellige oma padi juba täna, et nautida rahulikku ööund.

Loe rohkem

Klientide hinnangud

 

1320 hinnangut

 

5 tähed

.

Laima
 

5 tähed

Paldies. Viss lieliski

 

5 tähed

Ideāls izmērs

Padi on hea une alus. See tagab une ajal õige kehaasendi, mugavuse ning vähendab koormust kaelale, õlgadele ja selgroole. Seetõttu annab hea padjaga magamine meile hea une ja aitab meil hommikul energilisena ärgata. Padi pakub õigeks kehaasendiks vajalikku tuge, mis aitab vältida kaela-, selja- ja peavaluvalusid. Ei tekid, voodipesu ega linad mõjuta meie une kvaliteeti nii palju kui padjad. Seetõttu nõuab padja valik erilist tähelepanu.

Kuidas valida ideaalset patja?

Isegi kõige ilusam padjapüür ei peida padja puudusi, nagu väsimust kohe pärast üles ärkamist, kaela-, pea-, seljavalusid ja muid märke, mis viitavad sellele, et on aeg uus padi soetada. Õige padi peab tagama, et pea ja kael jäävad magamise ajal selgrooga samale tasemele, samuti kindlustama tõhusa õhuringluse ja kaitsma keha higistamise eest. Nende nõuete täitmise tagamiseks tuleks arvesse võtta järgmisi kriteeriume.

Pange tähele, et igaühe padja vajadused on individuaalsed, seega ärge kiirustage endale sobiva padja valimisel ka tervele perele sama soetama. Järgige meie nõuandeid ja valige igaühele sobiv padi - pakume laias valikus patju, leiate kindlasti sobiva padja igale pereliikmele.

Kui oluline on padja suurus?

Padja suurus sõltub teie pikkusest, kehakaalust, eelistatud magamisasendist ja isiklikest vajadustest. Kõik need parameetrid võivad aja jooksul muutuda, kuid levinud viga on see, et ost sooritatakse olemasolevate padjapüüride põhjal. Soovitatav padja suurus lastele (3-7-aastastele) on 40x60 cm. Täiskasvanutele mõeldud padja (standard mõõtmed 50x70, 60x60, 70x70 cm) otsimisel on kasulik meeles pidada reeglit, et padi peaks olema sellise suurusega, et pea sellelt keerates maha ei kukuks.

Kumb on parem: paks või õhuke padi?

Saadaolevad padjad on kõrgusega 2-17 cm. Soovitatav on, et padja kõrgus oleks külili lamades õlgade ja nimmepiirkonna vahe. Kui magate sagedamini kõhuli või selili, võib õhem padi olla sobivam - nii pole pea liigselt tahapoole kaldu. Külili magajad vajavad suuremat tuge, et täita mugavalt õla ja kaela vaheline ruum. Sagedastele küljel magajatele on ideaalne mäluvahu täidisega lainekujuline padi.

Padja kõrgus sõltub ka madratsi kõvadusest: kõvemal madratsil magades peaksite valima kõrgema ja kõvema padja, samas kui pehme madrats laseb kehal rohkem selle sisse vajuda, seega soovitame madalamat ja pehmemat patja. Nostra e-poes on saadaval ka tõmblukuga kattega padjad, mille kaudu saab täidist lisada või eemaldada ja seeläbi padja kõrgust reguleerida.

Millise kujuga padi mulle sobib?

Ristkülikukujuline, ruudukujuline, ümmargune või äkki ortopeediline padi, millel on pea jaoks spetsiaalne süvend? See kriteerium on tihedalt seotud magamisharjumustega. Näiteks klassikaline padja kuju on soovitatav neile, kes magavad sageli kõhuli või kes vahetavad magamisasendeid regulaarselt, samas kui erilised kujud sobivad neile, kellele meeldib lamada selili või külili.

Pange tähele, et vajadused muutuvad - kui ortopeediline padi oli varem hea, kuid nüüd ei saa sellel hästi magada, võib olla aeg asendada see klassikalise padjaga.  

Milline on parim padja täide?

Padja täide võib olla looduslikust või sünteetilisest materjalist. Sulepatjadel, bambuskiududest, siidist, villast või linasest patjadel on terve rida eeliseid, mida hindavad looduslike materjalide armastajad. Sünteetilised täidised (mikrokiud, polüesterkiud, viskoelastne materjal) koguvad samuti üha enam populaarsust, mitte ainult nende hügieenilisuse ja tõhusa niiskuseimavuse tõttu, vaid ka nende lihtsa hooldusetõttu, näiteks on võimalik patja pesumasinas pesta.

Padja täidist kaitseb välise saastumise eest kate, mis on tavaliselt valmistatud tugevast ja tihedast sünteetilisest materjalist. Sellegipoolest määrduvad täite kiud aja jooksul ja neid ei ole võimalik puhastada. Seetõttu on soovitatav padjad iga paari aasta tagant välja vahetada.

Nostra padjavalik

Meie e-poes on suur valik erinevaid patju. Saate valida erinevate suuruste, pehmuse, kõrguse ja muude parameetrite vahel. Pange tähele, et mõnede patjade katted on eemaldatavad, seega saab nende kõvadust ja kõrgust reguleerida, täidise kogust suurendades või vähendades. Allergikutele või tundliku nahaga inimestele soovitame antibakteriaalseid patju, mis ei lase nahka ärritavatel mikroorganismidel koguneda.

Rahulikuks ja kvaliteetseks uneks padja valimine on kiire ja lihtne - meie toodetega on kaasas detailne info ja õige padja kiiremaks leidmiseks saate kasutada e-poes olevaid otsingufiltreid. Toimetame padjad teie määratud aadressile vaid mõne päevaga, ja kui soovite oma ostu pealt veelgi rohkem säästa, tutvuge meie e-poes praegu käimas olevate kampaaniate ja allahindlustega.

KKK:

Selleks, et voodipesu püsiks puhas ja hügieeniline, tuleb selle eest korralikult hoolt kanda ning padjad pole erand. Soovitatav on patja iga päev raputada, et eemaldada öö jooksul kogunenud surnud naharakud ja muu mustus. Vahetage padjapüüri regulaarselt ja määrdumise korral vahetage see koheselt ära. Suvel viige padjad tuulutamiseks õue, kuid hoidke neid päikesest eemal - see aitab baktereid hävitada. Hallituse, niiske lõhna, bakterite ja tolmulestade vältimiseks hoidke kasutamata patju kuivas ja jahedas kohas.

Patju ei soovita üldiselt pesta, kuna need võivad kaotada oma vormi ja kohevuse. Mõnda sünteetilist patja võib pesta käsitsi või masinas. Kui kahtlete, kas teie padja võib pesta, vaadake etiketilt põhilisi hooldusjuhiseid. Igal juhul valige õrn pesuprogramm ja madal temperatuur ning kasutage mahedat pesuvahendit. Kui padjal on eemaldatav kate, võite täidise eemaldada ja pesta ainult katet.

Patja on soovitatav vahetada iga paari aasta tagant, kuid see sõltub kasutussagedusest ja isiklikest harjumustest. Kvaliteetne padi võib vastu pidada kauem kui kaks aastat, kuid odavatelt ja kehva kvaliteediga patjadelt ei tasu palju oodata. Vahetage oma padi välja, kui märkate, et see on kaotanud oma kuju, kohevuse, selle kattel on plekke või sellel on ebameeldiv lõhn. Kui uni on halb ja tunnete ärgates lihaspingeid, valu kaelas, seljas ja õlgades, siis see võib olla märk vana padja kulumisest.

Padja mõju meie tervisele ja heaolule on palju suurem, kui arvasite. See aitab kehal säilitada õiget magamisasendit ja tagab hea puhkuse. Vaid hästi valitud padi tagab teile hea une ning ärkate lõõgastunult ja energiliselt. Padi aitab ennetada selja-, kaela- ja õlavalusid ning säilitab une ajal korraliku vereringe. See on oluline mitte ainult meie tervisele, vaid ka heaolule ning hea uni on kõige selle aluseks. Just neil põhjustel tasub õige padja valikule erilist tähelepanu pöörata ja kvaliteetsesse voodipesusse investeerida.

Allergilisi reaktsioone põhjustavad tavaliselt tolmulestad, tolm ja keemilised jäägid, mitte padi. Tagajärjed võivad olla äärmiselt ebameeldivad ja häirivad, mistõttu soovitatakse allergikutele hüpoallergeenseid või antimikroobseid patju. Puuvillased, bambusest ja mikrokiust padjad on ideaalsed, kuid ka need vajavad sagedast tuulutamist ja regulaarset katete vahetamist. Allergikud võivad kasutada ka kahekordseid padjapüüre, mis aitavad kaitsta patja keskkonnasaaste eest.

avatar