Voodipesu soodusmüük, hinnad all kuni 40%!

Tekid hotellidele

Paku oma hotelli külalistele suurepärast puhkust pehmete, kergete ja kvaliteetsete tekkide abil. Hea voodipesu on hea puhkuse võti. Meie valikus olevad tekid hotellidele on parimate omaduste ja soodsa hinnaga.

Loe rohkem

Klientide hinnangud

 

1004 hinnangut

 

5 tähed

Viegla, patīkama sega. Jauks tonis.

 

5 tähed

Hea

 

5 tähed

-

Tekid on hotellidele äärmiselt oluline ja vajalik ost, sest nendest sõltub külaliste puhkus. Kvaliteetne tekk on kerge, kohev ja kauakestev, kasutamisel aga mugav ja meeldiv. Meie tootevalikus on just sellised tekid, ja neid saavad nautida kõik Sinu hotelli külastajad. Kvaliteetsed tekid hotellidele võimaldavad külalistel nautida mõnusat puhkust ning tagavad parima külastuskogemuse. 

Tekid hotellikülalistele

Kindlasti soovib iga hotell oma külaliste eest võimalikult hästi hoolitseda ja neile parimat võimalikku külastuskogemust pakkuda. Kuna hotellide peamiseks teenuseks on majutus, on külaliste puhkuse ja une kvaliteet otseselt seotud Sinu hotelli kuvandi, väärtuse ja positsioneerimisega. Seetõttu tasub külaliste une ja selle kvaliteedi eest eriti tähelepanelikult hoolt kanda.

Meie e-poest, hotellidele mõeldud tekkide kategooriast, leiad parimate omaduste ja kõrge kvaliteediga tekid. Need on valmistatud spetsiaalsest kiust ja täiteainest, keskendudes olulistele detailidele. Tekkide täide on kerge, mistõttu on mugav magades liigutada ja asendit vahetada. Liikuvatest osakestest koosnev täide laseb kiiresti mugavaima magamisasendi leida. Hotellide tekid on valmistatud sünteetilisest kiust, mis on bakteritele vastupidavam ja heade omadustega.

Pehmed ja kohevad tekid hotellidele tagavad suurepärase unekvaliteedi ja mugavuse. Need pakuvad mõnusat soojust, kuid hoiavad ära ka liigse palavuse tõttu ärkamise. Standardsuurustes tekid on hõlpsasti kasutatavad nii ühe- kui ka kaheinimesevooditel ning voodipesukomplekte on lihtne vahetada. Spetsiaalne täide on antibakteriaalne, niisiis sobib see isegi tundliku nahaga külastajatele ega põhjusta allergilisi reaktsioone. Hotellide tekid on vastupidavad ja mugavad. Tekke tuleb vaid veidi raputada ja need taastavad oma esialgse kuju, jäädes alati kohevaks ja pehmeks.

Kvaliteetsed tekid hotellidele tagavad külaliste mugavuse ja parima kvaliteediga teenuse. Valides kvaliteetsed tooted hea hinnaga, saad nautida nende optimaalseid omadusi. Standarditele vastavad tekid sobivad hästi juba olemasoleva voodipesuga, samuti on lihtne kasutatavat voodipesukomplekti uuendada või täiendada. 

Millised tekid valida?

Tekke valides hinda esmalt voodi suurust. See aitab Sul otsustada, kas vajad ühele või kahele inimesele mõeldud tekke. Populaarsed suurused on 140x210, 200x210, 200x220, 210x240 cm jm.

Teiseks oluliseks kriteeriumiks on kanga ja täidise valik. Täidis ei tohiks olla massiivne, kuna une ajal avaldab see ebamugavat survet. Pallkiud sobib täidiseks suurepäraselt, see on kerge ning loob uskumatult hea pehmuse ja kohevuse tunde, olles samas ka hingav. Ka teki kattekangal peaksid olema sellised omadused nagu õhu läbilaskvus ja suurepärane niiskusimavus. Vali materjalid, mis ei tekita allergiat, sest hotellide tekid peavad olema kohandatud võimalikult laiale külastajate ringile.

Mõtle läbi, kas vajad sooje ja pakse tekke, või siis õhemaid? Võib-olla tasub teha talveks ja suveks erinevaid valikuid, et külastajatel igal aastaajal võimalikult mugav oleks?

Tekid hotellidele meie tootevalikus

Meie e-pood pakub laia valikut tooteid hotellidele, spaakeskustele, turismitaludele, massaažisalongidele ja teistele ettevõtetele, kelle tegevus on kvaliteetsete tekstiilide kasutamisega tihedalt seotud.

  • Pakume laia valikut hotellidele mõeldud tekke, nii on igaühel võimalus valida just oma vajadustele vastav toode. Tekkide mõõtmed: 100x140, 135x200, 145x200, 145x205, 200x210, 200x220 cm.
  • Kas oled huvitatud valgetest tekkidest, või siis hoopis punastest, rohelistest või violetsetest? Pakume valikut mitme värvi vahel, kuigi hotellides on kõige populaarsem valge. Valge värv on universaalne, see sümboliseerib täiuslikku puhtust, korda ja esteetikat.
  • Kõik meie valikus olevad hotellide tekid on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, mis tagavad mugava, mõnusa, sooja ja kvaliteetse une.

Vali kvaliteetne voodipesu ja mugav ostmisviis – toimetame oma e-poe kaubad kohale määratud aadressile, nii on hotellile voodipesu hankimine kiire ja lihtne. Mitmekesine valik laseb kergesti leida tooted, mis just Sinu külalistele kõige paremini sobivad. Erinevad paksused, täidised ja värvid võimaldavad leida hotellile optimaalselt sobivaimad tekid ja tagada igale külalisele parima unekvaliteedi. 

Kust osta hotelli jaoks kvaliteetseid tekke?

Kas tunned huvi, kust osta hotelli soodsa hinnaga kvaliteetseid tekke, et külalised saaksid head puhkust ja täielikku mugavust nautida? Heida pilk Nostra Home tootevalikule – meie kvaliteetsed hotellitekid vastavad nii Sinu kui ka Sinu külaliste ootustele! Meie tootevalik on lai, hinnad on soodsad ning kui soovid veelgi soodsamalt osta, tasub jälgida meie pakkumisi ja kasutada toodetele kehtivaid allahindlusi. Meie e-poest on väga mugav ja lihtne tellida. Veelgi rohkem säästad juhul, kui hoiad silma peal meie kampaaniatel, kui erinevatele tekstiiltoodetele kehtivad suuremad allahindlused.

avatar