Voodipesu soodusmüük, hinnad all kuni 40%!

Padjad hotellidele

Hea mugav uni on oluline kõigi hotellikülastajate jaoks. Pole tähtis, kas tegu on äri- või puhkusereisiga, ennast korralikult välja magada on igal juhul väga oluline. Hotellikülastajate mugavuse eest hoolitseda ja neile parimat ööbimiskogemust pakkuda aitavad meie kohevad ja pehmed padjad hotellidele.

Loe rohkem

Klientide hinnangud

 

1083 hinnangut

Gan tvirta pagalvė,nesusigulėjo dar nors jau tikriausiai mėnuo laikas kai isigyjom.

Подушка, просто супер. Очень удобно, что можно менять количество наполнителя.

Šaunu.

Padjad on hotellide jaoks väga olulised. Hotellid on ju majutusasutused, mille erinevatel eesmärkidel reisivad külalised oma ööbimiseks valivad. Ja patjadel on suur mõju rahulikule ja kvaliteetsele unele. Pole midagi paremat kui mõnusalt lõõgastav tunne, mida saame nautida pärast rasket tööpäeva või põnevaid elamusi täis reisi, kui tuleme tagasi oma hotellituppa ja paneme pea sulgpehmele padjale. Just selliseid hotellidele mõeldud patju pakume oma e-poe selles kategoorias.

Laiast valikust patjadest oleme hotellide jaoks hoolikalt välja valinud parimad. Need padjad peavad alati jääma ideaalselt pehmeks, ühtlaseks ja kohevaks. Lisaks peavad need vastu pidama intensiivsele kasutamisele ja puhastusprotseduuridele. Kõiki neid kriteeriumeid silmas pidades oleme koostanud hotellide vajadustele vastavate patjade valiku. Need padjad on suurepäraste omadustega, kergesti hooldatavad ja kauakestvad. 

Rahulik ja mugav uni

Paljudele on tuttav tunne, kui pärast sündmusterohket päeva mõnes teises linnas või riigis ei tunne me ainult suurt avastamisrõõmu, vaid ka väsimust. See pole üllatav, eriti kui oled palju kõndinud, erinevaid kohti külastanud ning soovid võimalikult palju näha, kuulda ja õppida. Pärast sellist päeva tahame hotellituppa naastes lihtsalt voodisse heita ja puhata. Ja milline kirjeldamatu tunne on panna pea pehmele elastsele padjale ja lihtsalt vajuda selle kohevusse, pehmusesse ja õrnusesse! Kingi selline lõõgastus igale oma hotelli külalisele!

Pehme, mugav padi ja õige pea asend magamise ajal lasevad selgrool tõhusalt lõdvestuda, mis tähendab, et kogu keha ja lihased saavad puhata. Padjal on kvaliteetse puhkuse juures äärmiselt oluline roll. Seetõttu tasub hoolt kanda, et kõik Sinu hotellis peatuvad külalised naudiksid kvaliteetset ning tervislikku puhkust ja und.

Padjad hotellidele on valmistatud sünteetilisest kiust, mis on väga vastupidav ja imab suurepäraselt niiskust. Sellised padjad suudavad kiiresti ja palju kordi taastada oma esialgse kuju – nende täidis koosneb spetsiaalsetest osakestest, mis liiguvad üksteise suhtes vabalt ja võimaldavad kiiresti leida mugava magamisasendi. Kloppimisel taastab padi oma esialgse kuju. Samuti kasutatakse hotellide patjade valmistamisel sünteetilist kiudu selleks, et vältida bakterite kogunemist. Sünteetiline kiud on bakterite suhtes vastupidavam. Lisaks on see valik kasulik ka pikema kasutusea ja sünteetiliste kiudude optimaalse hinna tõttu. 

Kuidas hotelli jaoks patja valida?

Padja valimisel arvesta esmalt, millest see on valmistatud. Eelista kvaliteetseid materjale, mis tagavad parima kasutuskogemuse ja une. Padi peaks olema ennekõike pehme, kohev ja oma esialgse kuju tagasi võtma, kui seda kokku ei suruta. Äärmiselt oluline on, et padja kattekangas oleks hingav ega laseks nahal higistada, oleks katsudes meeldiv ega ärritaks ka kõige tundlikumat nahka. Selline padi on tervislik ja tagab mugava une.

Hotellidele pakume standardsete mõõtmetega patju. Nii saad hõlpsasti kasutada nii olemasolevaid kui ka uusi padjapüüre. Standardmõõtmetega padjad sobivad enamikule inimestele. Ka kodudes oleme nende mõõtmetega harjunud, nii tunneme end ka hotellivoodis nagu kodus. 

Meie valikus olevad padjad hotellidele

Majutusasutuste jaoks on oluline valida kauakestvad ja vastupidavad padjad, mis täidavad suurepäraselt oma funktsiooni ja säilitavad oma esteetilise välimuse pikka aega. Meie kauplusest leiad erinevat tüüpi patju, mis on suurepärase hinna ja kvaliteedi suhtega.

  • Pakume laias valikus patjade suurusi, et igaüks leiaks oma hotelli jaoks vajaliku. Valikus on 40x40, 40x60, 50x50, 50x60, 50x70, 60x60, 70x70 cm padjad.
  • Kas oled huvitatud valgetest patjadest? Või äkki eelistad kollast, oranži, punast, lillat või rohelist? Meil on lai värvivalik, kuigi hotellides on populaarseimad valged või heledates pastelsetes toonides padjad.
  • Kõik meie valikus olevad hotellidele mõeldud padjad on kvaliteetsed, valmistatud vastupidavatest materjalidest, neid on lihtne hooldada ning nad säilitavad kaua oma esindusliku välimuse ja funktsionaalsuse.

Kõik meie padjad hotellidele on õmmeldud kvaliteetselt, pöörates tähelepanu detailidele. Pakume hotellidele võimalust osta padjad internetist – see on väga mugav, praktiline ja kiire, seega saad nüüd oma hotelli voodipesu eriti kiiresti värskendada. Suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe tagab hotellikülastajatele parima unekvaliteedi ja meeldiva kogemuse. 

Kust osta häid patju hotellidele?

Kas tahad teada, kust osta soodsa hinnaga kvaliteetseid patju hotellidele? Nostra Home kauplusest! Häid, ilusaid, kergesti hooldatavaid ja funktsionaalseid patju hotellidele müüme väga hea hinnaga. Neile, kes soovivad veelgi soodsamalt maksta, pakume ka seda võimalust paljude heade kampaaniate kaudu. Internetist ostmine on väga mugav ja lihtne ning meie hoolitseme Sinu ostude kiire ja sujuva kohaletoimetamise eest.

Lisaks leiad meie poest ka laia valiku teisi majutusasutustele mõeldud tekstiile, et saaksid kohe komplekteerida kogu voodipesu, käterätikukomplektid ning muud tekstiilitooted. Avasta lai valik ning õrnad ja pehmed naturaalsest kiust tooted.

avatar