Voodipesu soodusmüük, hinnad all kuni 40%!

Padjapüürid hotellidele

Pehmed ja nahasõbralikud padjapüürid pakuvad Sinu hotelli külalistele suurepärast puhkust. Kvaliteetsed ja vastupidavad padjapüürid ei taga mitte ainult külaliste mugavust, vaid säilitavad oma omadused ka pärast paljusid pesukordi. Vali meie laiast tootevalikust oma majutusasutuse jaoks kvaliteetsed ja kaunid padjapüürid.

Loe rohkem
Rohkem

Kuvatud tooted: 24 / 30

Klientide hinnangud

 

219 hinnangut

Peale pesu muutus väga kõvaks.

Lieliska kvalitāte,ātra piegāde

puikus

Just padjapüürid on näonahaga otseses kontaktis. Seetõttu on äärmiselt oluline, et need oleksid kvaliteetsed, pehmed ja õrnad. Paljude pesukordade, kuivatamiste ja triikimiste tõttu kuluvad padjapüürid kiiresti, seega soovitame need eraldi osta. Kõrge kvaliteet ja tähelepanu detailidele tagavad suurepärase vastupidavuse ja parima une.

Padjapüürid on väike, kuid äärmiselt oluline osa voodipesust, mis tagab une kvaliteedi. See, kuidas me puhkame, sõltub padjast, sest ainult õiges asendis saab selg lõdvestuda, et kogu keha saaks tõhusalt puhata. Sugugi vähem oluline pole ka see, millega me patja katame, sest padjapüürid on kogu uneaja jooksul nahaga otseses kontaktis. Õrn, pehme ja nahasõbralik kangas ei ole kindlasti mitte ainult mugav, vaid annab ka kvaliteetse une ja ilusamad unenäod. Hotellide padjapüürid tuleks valida väga vastutustundlikult, sest need määravad hotelli teenuse väärtuse.

Kvaliteetsed padjapüürid

Hotellikülastajad ootavad alati suurepärast puhkust, seega on nende hea uni üks hotelli edu garantiisid. Kvaliteedi ja pehmuse tagad igale kliendile, valides suurepärased padjapüürid, mis on hingavad, imevad suurepäraselt niiskust ja on näonaha suhtes ülimalt hellad. Seda kõike garanteerib puuvill – naturaalne kiud, mis on teenitult hinnatud ja armastatud.

Puuvillased kangad, nagu lõuend, satiin ja perkaal, on padjapüüride jaoks ideaalsed. Need on väga pehmed ja õrnad ning ei ärrita nahka, nii tunnevad hotelli külastajad une ajal maksimaalset mugavust.

Meie valikus olevad padjapüürid hotellidele

Padjapüürid puutuvad pidevalt kokku hõõrdumise ja välisteguritega. Hügieeni tagamiseks pestakse neid kõrgel temperatuuril, kuivatatakse ja triigitakse. Selle tulemusena kulub igasugune kangas aja jooksul ja kaotab oma esialgsed omadused. Kuigi kvaliteetsed padjapüürid on vastupidavamad, kuluvad nad lõpuks samuti. Kuid see pole probleem – meie poest leiad laias valikus hotellidele mõeldud padjapüüre, mille seast leiad kindlasti sobivad.

Pakume hotellidele erinevate mõõtmetega padjapüüre, et saaksid valida just selle, mis ideaalselt Sinu külaliste vajadustele vastab. Valikus on 50x60, 50x70, 60x60, 70x70, 55x75 cm – need on standardmõõtmed, mis sobivad erineva suurusega patjadega.

Hotellide padjapüüre on erinevatest materjalidest: lõuend, perkaal, satiin või segakiud. Neid saab kombineerida linade ja tekikottidega, samuti saab nendega täiendada komplekte. Valged padjapüürid hotellidele on parim valik. Valge värv vihjab täiuslikule korrale ja on suurepäraselt esteetiline.

Majutusasutustele mõeldud valikust leiad valge voodipesu, mis paistab silma klassikalise välimuse ja delikaatsusega. Ühevärvilised või kergelt triibulised padjapüürid on universaalsed, klassikalised ja rafineeritud. 

Kust osta häid ja vastupidavaid padjapüüre?

Kas Sind huvitavad soodsa hinnaga ilusad, tugevad ja laitmatu kvaliteediga padjapüürid hotellidele? Osta neid meie e-poest. Seda on ülimalt lihtne teha ning lehe ülaosas olevad spetsiaalsed filtrid aitavad leida sobivaimad tooteid. Kvaliteetset voodipesu on saadaval väga hea hinnaga. Kui soovid veelgi vähem maksta, võid leida ka suurepäraseid sooduspakkumisi. Hea tootevalik, mugav tasumine ja kiire ning sujuv ostude kohaletoimetamine – just seda pakume me Sinu majutusärile!

avatar