Voodipesu soodusmüük, hinnad all kuni 40%!

Kas otsid täiendavat madratsikaitset? Kas kasvatad lapsi või hooldad patsienti? Veekindlad voodilinad on suurepärane lahendus sinu madratsi pikaealisuse tagamiseks. Madratsi puhastamine on keeruline ja kulukas, seega on veekindel lina praktiline investeering. Kvaliteetseid linu madratsi kaitseks leiad erinevates suurustes meie poest.

Loe rohkem

Klientide hinnangud

 

465 hinnangut

Izcils un par ļoti pievilcīgu cenu!

Puiki apsauginė paklodė

Viskas tiko ir patiko

Veekindlad linad on suurepäraseks madratsikaitseks, pakkudes täiendavat pehmust ja mugavust. See on praktiline viis hoida oma madrats puhta ja plekivabana. Veekindlaid linu ehk kattemadratseid saab kasutada pidevalt, kui need on õhku läbilaskvad ja kvaliteetsed, parandavad need une kvaliteeti.

Veekindlate linade funktsioon

Seda tüüpi lina saavad kasutada nii lapsed kui ka täiskasvanud ning nende põhiülesanne on kaitsta madratsit. Tegemist on spetsiaalse tekstiilitootega, mida iseloomustab tõhus niiskusimav ja vedelikku mitteläbilaskev. Seda tüüpi linu saab valmistada erinevat tüüpi kiududest: flanell, mikrokiud, trikotaaž jne.

Kõige sagedamini kasutatakse seda tüüpi linu põetavate patsientide, uriinipidamatuse probleemidega eakate ja väiksemate laste jaoks. Seda lina saab kasutada ka täiendava madratsi kaitsena. Tänu spetsiaalsele kangale aitab see vältida ebameeldivaid lõhnu ja plekke, mis pärast erinevate vedelike sattumist madratsi pinnale jäävad.

Kaitsefunktsioon on väga oluline, sest veekindlaid linu on lihtne pesta ja madratsi puhastamine on kallis. Paljud valivad need madratsi parema hügieeni säilitamiseks või lahtikäiva diivanvoodi katte kaitsmiseks.

Veekindlad linad on lastele väga soovitatavad, sest väikelastega juhtub sagedamini õnnetusi. Kasuta seda lina ka siis, kui lapsele meeldib sinu voodisse magama tulla, kui sulle meeldib kohvi juua, voodis süüa.

Milline on parim veekindel lina?

Kui tunnete muret ebamugavustunde pärast lastel ja/või põetavatel patsientidel, soovitame valida jäigast flanellist – naturaalsest puuvillakiust – valmistatud tekstiil. Sellest kangast valmistatud veekindel lina mitte ainult ei ima niiskust tõhusalt, vaid selle pehmus, siledus ja hingavus hoiab sinu keha mugavalt ja väldib magamise ajal sinu ülekuumenemist.

Klientidele, kes otsivad usaldusväärselt kaitsvat ja kauakestvat veekindlat lina, pakume ka trikotaažist linu, mis on valmistatud õhemast, kortsumiskindlast ja elastsest polüestrist. Seda tüüpi kangas mitte ainult ei ima tõhusalt niiskust, vaid sellel on ka antibakteriaalsed omadused. Polüesterlina on ideaalne mitte ainult neile, kes kasvatavad lapsi või hooldavad haigeid, vaid ka neile, kes soovivad kaitsta oma madratsit õnnetuste eest.

Mikrokiust valmistatud veekindlad linad ei taga mitte ainult tõhusat kaitset niiskuse eest, vaid on ostjate poolt hinnatud ka kanga erakordse pehmuse ja õrnuse tõttu.

Kuidas veekindlat lina kasutada?

Veekindlad linad on nagu kummiga linad, kuid kumm ei ole mitte ümberringi, vaid lina hoiavad paigal nurkades olevad kummipaelad. Neid on mugav kinnitada madratsi nurkadesse ja linakangas istub ühtlaselt. Väga oluline on valida madratsi suurusele vastav lina, sest muidu võib kangas jaotuda ebaühtlaselt, mis on üks levinumaid lamatiste tekkepõhjuseid.

Aseta veekindel lina madratsile, silu ja kinnita nurkades elastsete paeltega. Kõige parem on kasutada selle lina peal kummiga lina, sest see annab hea lisakihi ja ühtlase aluse magamiseks. Olenemata valitud veekindla lina koostisest võid kasutada oma lemmikkangast venivat lina, kuid soovitatav on valida tihedam kangas, mis on elastsem.

Kui veekindel lina on kummiga, saad seda kasutada aluslinana. Veekindlad kummiga linad on tavaliselt õhemad ja valmistatud naturaalsest puuvillasest kangast, näiteks trikotaažkangast, nii et need on õrnad ka tundlikule nahale ja sobivad lastele.

Kui kasutad madratsi kaitseks ennetava meetmena veekindlat lina, saad seda pesta harvemini kui pealmist lina. Hügieeni säilitamiseks on soovitatav veekindel lina pärast pesemist triikida.

Veekindel voodilina on tark investeering

Kõik teavad, et hea ja mugav madrats on kallis. Loomulikult on see väärt investeering, sest uni on meie heaolu ja tervise alus. Kvaliteetne madrats võib kesta pikki aastaid, kuid märksa levinum põhjus selle vahetamisel ei ole kulumine, vaid esteetiline välimus või hügieenilised hooldusprobleemid.

Une ajal eritab keha higi, rasu, eemaldatakse surnud naharakud – kõik see koguneb madratsisse ja muutub suurepäraseks toiduks tolmulestadele. Viimased on ühed sagedasemad erinevate allergiliste reaktsioonide põhjused. Madratsit saab puhastada, kuid puhastamine on üsna kulukas ja ei aita alati kõiki madratsi pinnalt tekkinud plekke eemaldada. Kui soovid pikendada oma madratsi eluiga ja säilitada paremat voodihügieeni, peaksid kasutama veekindlat lina.

Veekindlad linad maksavad olenevalt suurusest ja koostisest vaid kuni paarkümmend eurot ning pikendavad madratsi eluiga. Lisaks on need pestavad ja kergesti hooldatavad, nii et neid saab kasutada palju aastaid. See on väike investeering, mis võimaldab tulevikus uue madratsi ostmise arvelt palju kokku hoida.

Veekindlad linad meie sortimendis

Meie pood pakub erinevat tüüpi veekindlaid linu, mis vastavad madratsite standardmõõtudele, nii et igaüks saab valida endale sobivaima. Need on kvaliteetsed tooted, milles kasutatakse tihedaid materjale, mis imavad kiiresti vedelikku ja kaitsevad madratsi pinda. Veekindlad linad on valged, nii et need sobivad ideaalselt madratsiga ja on väliskatte all nähtamatud.

Hoolitse oma madratsi eest, et see kestaks kauem - veekindel lina on suurepärane viis tagada parem unemugavus ja hügieen. Isegi kui te ei kasuta madratsikaitset, on hea mõte hoida oma pesukapis vähemalt üks veekindel lina.

Vali meie kauplusest veekindel lina vastavalt oma vajadustele. Pakume võib-olla kõige laiemat valikut seda tüüpi linu, kust iga ostja leiab enda vajadustele vastava toote. Nostra kauplusest ostmine on seda väärt - püüame alati pakkuda oma klientidele parimat hinna ja kvaliteedi suhet ning tarnime tellitud kauba igasse linna vaid mõne päevaga.

KKK:

Nagu nimigi ütleb, ei lase veekindlad linad vedelikku läbi, seega pakuvad madratsile usaldusväärset kaitset, mis on eriti aktuaalne, kui voodis magab väikelaps, hooldatakse patsienti jne. Sellel tekstiiltootel on suurepärased niiskust imavad omadused, kuid isegi märjana ei tekita see kasutajale erilist ebamugavust. Veelgi enam, seda tüüpi linad võivad olla ka täiendavaks madratsikaitseks.

Veekindlad linad peaksid sinu ostukorvis olema, kui sul on väikesed lapsed – ilma seda tüüpi linadeta on nende voodit raske ette kujutada. Need magamistekstiilid on väga kasulikud ka vanadekodudes, hooldekodudes või mis tahes olukorras, kus on tegemist liikumisraskustega inimesega. Need linad kaitsevad madratsit ja tagavad ka magajale mugavuse. Veekindlat lina hindavad ka need, kellele meeldib voodis kohvi juua, näksida või kaitsta madratsit tõhusalt mustuse eest.

Valides oma voodisse, lapse või kellegi teise voodisse veekindlat lina, tuleb esimese asjana arvestada pealiskangaga. Heaks valikuks on flanell, mida imetletakse oma õrnuse ja pehmuse poolest, samuti sobib puuvill või muu naturaalsest kiust kangas. Sel juhul ei ima lina mitte ainult niiskust, vaid tagab ka maksimaalse mugavuse. Teine aspekt valikul on lina suurus. Vali see vastavalt madratsi mõõtmetele. Täiendavat mugavust pakub veekindel kummiga lina.

Turul on kahte tüüpi veekindlaid voodilinu: kummiga ja kummita. Viimane variant on lihtsam, mõnel juhul puudub mugavus. Hoopis parem lahendus on kummiga linad, mille haagid madratsi äärte külge ja oled kindel, et lina ei lähe sassi ega paljasta madratsit ka siis, kui uni on väga rahutu. Selline lina istub ühtlaselt ja tagab magamise ajal mugavuse, sellel saab kasutada tavalist kummiga lina, mis täiendavalt fikseerib.

Veekindlate voodilinade valik on üsna lai, nii et ka valiv ostja leiab endale sobiva. Need linad avaldavad muljet mitte ainult oma mugavuse ja madratsikaitse poolest, vaid ka lihtsa hooldusega. Selleks ei ole sul vaja eriteadmisi ega spetsiaalseid tööriistu – paljusid linu saab pesta tavapäraselt, nagu iga teist tüüpi lina. Konkreetsed soovitused veekindla lina hooldamiseks on toodud iga toote etiketil.

avatar