Kevadine soodusmüük! 16.-31. märts 25% allahindlus koodiga MARTS23 *Soodustused ei ole kombineeritavad

Rätikute komplektid

Rohkem

Kuvatud tooted: 24 / 35

Klientide hinnangud

 

984 hinnangut

Laba kvalitāte.

liena
 

5 tähed

Gera kokybė+gera kaina

 

5 tähed

Ideāli.

Areta

Rätikute komplektid on suurepärane valik kodutekstiilide uuendamisel. Komplekti valimisel ei pea muretsema, millised rätikud omavahel kokku sobivad. Perele uusi rätikuid ostes vali lihtsalt erinevates värvides komplektid - see on imelihtne! Lisaks on kvaliteetsed rätikute komplektid kindel kuid samas praktiline kingitus! 

Komplektid igale kasutajale

Valikus on kahe- või kolmeosalised rätikukomplektid. Kõikides komplektides sisaldub suuri ning väiksemaid rätikuid, mida võib kasutada erinevatel eesmärkidel. Sellised rätikute komplektid sobivad ideaalselt interjööri dekoreerimiseks või külalistele kasutamiseks. Kaunis rätikute komplekt kaunistab vannituba ning lisab sellele pehmust ja hubasust. Värve võib valida vastavalt aastaajale või atmosfäärile, mida soovitakse vannitoas luua.

Erineva suurusega rätikute komplektid kogu perele - suured sobivad täiskasvanutele, väiksemad lastele. Samuti võib igal pereliikmel olla eelistatud värviga enda komplekt.

Rätikute komplekt sobib suurepäraselt ka kinkimiseks - see on mitmekülgne ja praktiline valik. Selline kingitus rõõmustab pereliiget või sõpra ning saab alati kindel olla, et kink leiab ka kasutamist. Rätikute komplekti värv või muster vali vastavalt soovile või sobita kingisaaja vannitoa sisustusega. Pehmed, õrnad ja kvaliteetsed rätikud tulevad kasuks igas kodus. 

Reisimiseks sobivad tekstiilitooted

Kas plaanid puhkust? Paki kaasa kvaliteetne rätikute komplekt - pehme ning stiilse välimusega rätik on ideaalne kaaslane randa minnes. Rannas lõõgastudes võib kasutada rätikut nii päevitamiseks kui ka pärast ujumist keha kuivatamiseks. Paljudel juhtudel, eriti näiteks lastega reisides, on tähtis väikese rätiku olemasolu, seega on sobivast kompaktsest reisi rätikust palju abi. 

Rätikute komplektid

Nostra e-poes on saadaval suur ja mitmekesine valik rätikute komplekte. Iga rätikute komplekt köidab tähelepani erinevate värvide ja mustritega, kuid kõik on ühel moel luksuslikud. Kõik rätikud on looduslikest materjalidest, tänu millele pole vajadust muretseda hoolduse või sobivuse pärast allergikutele. Puuvill on suurepärane materjal, mis sobib ideaalselt kõigile. See on nahale väga meeldiv - ei ärrita ega põhjusta allergiat. Teine võimalus on valida kammpuuvillast rätikud. Sellest materjalist rätikud on paksemad, äärmiselt pehmed ja kohevad. Kvaliteetsed kammpuuvillast rätikud imavad suurepäraselt niiskust, on õrnad ning nahale väga pehmed. Kohev rätik on kerge ning kuivab kiiresti, muutes rätiku hooldamise mugavaks ja lihtsaks. Kogu rätikute sortiment on valmistatud keskendudes igale pisidetailile - rätikute õmblused on vastupidavad ja kõrge kvaliteediga.

Nii puuvill kui ka kammpuuvill on ideaalne valik kvaliteetsete rätikute valimisel ning sobivad ka kõige pisematele või neile, kellel on ülitundlik ja allergiline nahk.

E-poes on saadaval erinevate suurustega 3 ja 2 osalised komplektid:

  • 30x50 cm, 50x100 cm, 70x140 cm;
  • 40x60 cm, 60x100 cm, 100x150 cm;
  • 50x70 cm, 70x140 cm;
  • 50x100 cm, 100x150 cm. 

Kust osta rätikute komplekte?

Soovid osta ilusat ja vastupidavat rätikute komplekti konkurentsivõimelise hinnaga? Eelistad looduslikust materjalist rätikuid, mis näevad välja nagu uued ka pärast mitut pesukorda? Siis on Nostra tooted just see mida otsid. Saadaval on erinevad komplektid taskukohase hinnaga ja tänu erinevatele sooduskampaaniatele on võimalik veelgi rohkem raha säästa. E-poest tellimine aitab säästa väärtuslikku aega.

avatar