Soodusmüük sünnipäeva puhul! 14. - 28. september 25% allahindlus koodiga NOSTRAHOME32 *Allahindlused ei summeeru

Froteevaip vannituppa 650J

Froteevaip vannituppa 650J

 
Koostis: 100% puuvill
Vannitoavaiba kaal: 650 g/m2
Päritoluriik: Pakistan
Kaal: 0.252kg
3,99 €

Hind võib värvi ja suuruse järgi erineda

3,99 €

Hind võib värvi ja suuruse järgi erineda

Toote kohta

Froteevaip vannituppa 650J

Froteevaip on praktiline ja funktsionaalne tekstiiltoode vannitoas. Froteevaip on pärast dušši või vanni mugav ja ideaalne kosutus jalgadele. Pärast vannis või duši all käimist on ääretult mõnus astuda pehmele froteevaibale... Selline tekstiiliese täidab lisaks ka olulist funktsiooni - aitab tagada turvalisuse, kuna hoiab ära libisemise märgadel põrandaplaatidel. Põrandaplaadid on eelistatud põrandakatte valik paljudes vannitubades. Froteevaiba eelisena võib välja tuua ka visuaalse aspekti - ilus, kvaliteetne vaip on stiilne vannitoa detail. Froteevaipa on võimalik kombineerida vannitoa toonist lähtuvalt: luua harmooniline ja ühevärviline interjöör või lisada selle abil vannitoale eksklusiivne värviaktsendi roll.

Puuvillased froteevaibad püüavad tähelepanu. Puuvillakiud on looduslik, see lisab ruumile maksimaalse kohevuse, pehmuse, hubasuse ja soojuse. Froteevaiba suurepäraseid omadusi vannitoas hindavad nii täiskasvanud kui ka väikesed pereliikmed. Froteevaip imab ideaalselt vett ja tagab, et vaip ei liigu paigast ka siis kui põrand on märjaks tilkunud.

Vaiba saab sobitada valikus saada olevate vannitoa rätikutega.

See toode on valmistatud OEKO-TEX® STANDARD 100 sertifitseeritud kangast. Antud sertifikaat tagab, et kiudude töötlemisel pole kasutatud kahjulikke aineid ning et toote materjal on ohutu, mitteallergiline ja lastele sobiv.

Tähelepanu!

Informeerime, et värvid võivad tegelikkusest natukene erineda.

Hooldus
Makseviisid
Kauba tarne
Klientide hinnangud (58)

Sarnased tooted

avatar