25% allahindlus kogu maikuu jooksul koodiga MAI25 *Soodustused ei ole kumulatiivsed

Voodikate SIESTA

Voodikate SIESTA

 
Pealmine kangas: 100% polüester
Voodikatte täide: 100% polüester
Päritoluriik: Hiina
Alates 13,12 €
18,75 €

Hind võib värvi ja suuruse järgi erineda

Alates 13,12 €
18,75 €

Hind võib värvi ja suuruse järgi erineda

Toote kohta

Voodikate SIESTA

Voodikate on üks oluline magamistoa tekstiilelement - nähtav, funktsionaalne, aitab luua soovitud atmosfääri ja stiili. Voodikate võib harmooniliselt täiendada kindlat kujundusjoont, sulanduda kenasti loodava stiili kontseptsiooniga, kuid seda võib kasutada ka vastupidiselt - heledast, ekspressiivsest unikaalsete mustritega voodikattest võib saada magamistoa ruumi ilmekas aksessuaar - voodikatte kasutamise valik sõltub vajadusest. Ei maksa unustada ka voodikatte põhiülesannet - kaitsta voodit ja voodipesu tolmu, mustuse, päikesevalguse eest. See ülesanne õigustab vajadust valida mitte ainult ilus, vaid ka vastupidav voodikate.

Paljud peavad voodikatte valimisel oluliseks visuaalset välimust, siis tegelikkuses tasub hinnata ka teisi aspekte. Voodikatte kangas määrab lisaks välimusele, selle hooldamise omadused ja vastupidavuse. SIESTA voodikatted on valmistatud kasutades kvaliteetset polüestrit. Polüester avaldab muljet erakordsete omaduste ja luksusliku mulje poolest. Kangas on väga tugev, vastupidav kulumisele ja pesemisele, aga samas äärmiselt pehme, kerge ja elegantne. Tänu sellele kestab voodikate väga kaua - isegi pärast suurt pesemist ei kaota see oma esinduslikku välimust. Nii kui otsite endale voodikatet või praktilist kingitust kallile inimesele on see suurepärane valik.

Kõrged kvaliteedistandardid, laitmatute omadustega kangas, iga õmbluste täpsus tagavad eksklusiivse luksuse, mida kaunis voodikate lisab ka magamistoale. Voodikatte täiteaine ja pealmine kangas on valmistatud 100% polüestrist, millel on silmapaistev tugevus ja vastupidavus. Originaalse välimuse ja funktsionaalsuse pikaajaliseks säilitamiseks on soovitatav järgida pesemise ja kuivatamise juhendit.

SIESTA voodikatte värvivalik sisaldab kõiki populaarseid värvitoone ning võluvad mustrid ja taimemotiivid näevad välja äärmiselt esteetilised. Valida saab mitmete värvide vahel - osad neutraalsed, osad mitmekülgsed, sobides iga magamistoa stiiliga.

See toode on valmistatud OEKO-TEX® STANDARD 100 sertifitseeritud kangast. Antud sertifikaat tagab, et kiudude töötlemisel pole kasutatud kahjulikke aineid ning et toote materjal on ohutu, mitteallergiline ja lastele sobiv.

 

Tähelepanu!

Informeerime, et värvid võivad tegelikkusest natukene erineda.

Hooldus
Makseviisid
Kauba tarne
Klientide hinnangud (98)

Sarnased tooted

avatar