15.-21. juulil soodustus 25% koodiga JUULI24 *soodustused ei summeeru

Professional

Valge linane padjapüür

Valge linane padjapüür

Koostis: 100% puuvill
Kangas: Lõuendriie
Kanga päritoluriik: Pakistan
Kanga tihedus: 147 GSM
Kuva rohkem
3,14 €

Hinna ajalugu

Hind võib värvi ja suuruse järgi erineda

3,14 €

Hind võib värvi ja suuruse järgi erineda

Toote kohta

Valge linane padjapüür

Valge padjapüür on ajatu klassika, mille lihtsusele ja veetlusele on lihtsalt võimatu vastu panna. Valge voodipesu näeb alati välja luksuslik ning selle ebapraktilisust ei tasu karta. Looduslikul puuvillal on magamiseks parimad omadused: puuvill on õhku läbilaskev ja imab hästi niiskust, aidates seeläbi vältida higistamist ja nn külma higi efekti tekkimist une ajal. Lisaks on puuvilla lihtne hooldada ja pesta, niiskus kaob peale pesemist kiiresti.

Linase kanga kudumistehnika on tugev, moodustades ühtlase, liikumatu materjali. Linast voodipesu on hoolimata selle kergusest ja õhulisusest lihtne hooldada, kuna see on samal ajal kulumisele vastupidav. Valge linane padjapüür on suurepärane valik klassikalises stiilis voodisse, täiendamaks imekaunist voodipesukomplekti.

See toode on valmistatud OEKO-TEX® STANDARD 100 sertifitseeritud kangast. Antud sertifikaat tagab, et kiudude töötlemisel pole kasutatud kahjulikke aineid ning et toote materjal on ohutu, mitteallergiline ja lastele sobiv.

 

Tähelepanu!

Informeerime, et värvid võivad tegelikkusest natukene erineda.

Kirju voodipesukomplekti padjapüürid võivad vähesel määral erineda fotol kujutatust.

Et kanga kvaliteet säiliks ka pärast pesu, soovitame voodipesu enne pesu pahempidi pöörata. Valige pesuks maksimaalselt kuni 600 pööret/min ja mitte pesta kõrgemal temperatuuril kui 40 kraadi. Enne kasutamist soovitame toodet pesta!

Hooldus
Makseviisid
Kauba tarne

Sarnased tooted

avatar