Kevadine soodusmüük! 16.-31. märts 25% allahindlus koodiga MARTS23 *Soodustused ei ole kombineeritavad

Frotee voodilina kummiga

Frotee voodilina kummiga

 
Koostis: 80% puuvill, 20% polüester
Kangas: Frotee
Kanga tihedus: 190 GSM
Lina tüüp: Kummiga
Kuva rohkem
Alates 12,39 €

Hind võib värvi ja suuruse järgi erineda

Alates 12,39 €

Hind võib värvi ja suuruse järgi erineda

Toote kohta

Frotee voodilina kummiga

Kas vajad erakordselt vastupidavat, tugevat, kauakestvat ja muude heade omadustega lina? Kummiga froteelinad vastavad kindlasti nendele ootustele. Ja meilt saab need eriti soodsa hinnaga.

Selle lina tihedus on lausa 190 GSM. Nii suure kangatihedusega linu on raske leida. Selline tugevus annab tootele eriti head omadused: lina on tugev, vastupidav ümbritseva mõjule ja kauakestev. Seetõttu sobib see suurepäraselt kasutamiseks mitte ainult kodus, vaid ka majutusasutustes. Toote esialgne välimus ja seisukord säilivad ka pärast paljusid pesukordi.

Just see lina on ehe näide sellest, kuidas kadestamisväärne tugevus ja vastupidavus võivad pehmuse ja õrnusega käsikäes käia. Froteekangast iseloomustavad just need omadused. Veelgi enam, see imab niiskust ja hingab suurepäraselt, luues unesõbraliku keskkonna, ning sobib kasutamiseks igal aastaajal. Pehmus ja õrnus saadavad magajat alati, olenemata sellest, kui palju seda lina on pestud.

Valikus on lai valik värve ja suurusi igaühe vajadustele ja maitsele.

See lina sobib hästi neile, kellele on oluline, et voodi saaks tehtud kiiresti ja näeks alati korralik välja, sest selle servades on kumm, mis lihtsustab pealepanekut ja hoiab lina alati paigal.

Pese maksimaalselt 600 p/min temperatuuril 40 kraadi. Enne kasutamist läbi pesta.

See toode on valmistatud OEKO-TEX® STANDARD 100 sertifitseeritud kangast. Antud sertifikaat tagab, et kiudude töötlemisel pole kasutatud kahjulikke aineid ning et toote materjal on ohutu, mitteallergiline ja lastele sobiv.

Tähelepanu!

Informeerime, et värvid võivad tegelikkusest natukene erineda.

Hooldus
Makseviisid
Kauba tarne
Klientide hinnangud (369)

Sarnased tooted

avatar