Ostes 50 EUR väärtuses rätikukomplekt ainult 4.99 EUR! Rohkem informatsiooni!

EXCLUSIVE voodipesu TAYLOR

EXCLUSIVE voodipesu TAYLOR

 
Koostis: 100% puuvill
Kangas: Satiin
Kanga päritoluriik: Pakistan
Kanga tihedus: 145 GSM
Kuva rohkem
Alates 34,89 €

Hind võib värvi ja suuruse järgi erineda

Alates 34,89 €

Hind võib värvi ja suuruse järgi erineda

Toote kohta

EXCLUSIVE voodipesu TAYLOR

Kas otsid eksklusiivset voodipesu? Sellist, mille parimate omaduste nimekiri oleks pikk? Pika heade omaduste nimekirjaga on see triibulisest satiinist voodipesu.

Esiteks väärib märkimist, et satiin näeb välja väga atraktiivne ja annab ruumile täiendava esteetika. Selle voodipesu disain on ühtlasi eriline: piisavalt klassikaline, et olla moes kogu aeg, kuid samas minimalistlik, et moodsas stiilis toas suurepärane välja näha. Satiini loomulik läige teeb selle voodipesu eriti ilusaks. Need voodipesukomplektid on klassifitseeritud kõrgekvaliteediliste toodete hulka ja vastavad ka kõige nõudlikuma ostja ootustele.

Kuid lisaks välimusele on oluline ka muu, eriti see, kuidas end magades tunned ning kui lihtne on voodipesu hooldada. Jätkame selle positiivsete omaduste loetlemist. See voodipesu on puudutamisel väga meeldiv, aidates pärast rasket tööpäeva kiiresti lõõgastuda. Suurepärane õhu läbilaskvus, mis loob nahasõbraliku ja kvaliteetset und soodustava mikrokliima. Sobib ka kõige tundlikuma naha puhul.

Ka nendes voodipesukomplektides olevad padjapüürid väärivad täiendavat kiitust: neil on kandid üle kogu perimeetri, mis annab romantilist võlu ja peenust.

Veelgi enam, triibuline satiin on suurema tihedusega (kuni 145 GSM), mis muudab voodipesu ülimalt vastupidavaks ning tagab pika kasutusea. Seetõttu sobib see voodipesukomplekt suurepäraselt kasutamiseks mitte ainult kodus, vaid ka majutusasutustes.

Suur valik värve ja suurusi, seega leiab igaüks endale sobivaima variandi.

See voodipesukomplekt on valmistatud OEKO-TEX®️ STANDARD 100 sertifitseeritud kangast. See sertifikaat tagab, et kiudude töötlemisel pole kasutatud kahjulikke aineid ning et voodipesu on ohutu, mitteallergiline ja lastele sobiv.

Tähelepanu!

Informeerime, et värvid võivad tegelikkusest natukene erineda.

Kirju voodipesukomplekti padjapüürid võivad vähesel määral erineda fotol kujutatust.

Et kanga kvaliteet säiliks ka pärast pesu, soovitame voodipesu enne pesu pahempidi pöörata. Valige pesuks maksimaalselt kuni 600 pööret/min ja mitte pesta kõrgemal temperatuuril kui 40 kraadi. Enne kasutamist soovitame toodet pesta!

Hooldus
Makseviisid
Kauba tarne
Klientide hinnangud (93)

Sarnased tooted

avatar